eni 'so hot' hi dance

Oto bardzo fajna polska premiera. ENI być może niewiele wam mówi, ale być może po wysłuchaniu “So hot” powiecie “Wow”. 💥

 

“So hot” – tytuł angielski, ale utwór ENI właściwie jest całkowicie polski. Pod względem produkcji jak i kompozycji. Poznajcie szczegóły.

Mieszanka latino i reggae polsku 

O latino po polsku napisaliśmy nawet cykl artykułów, w ubiegłym roku, okazuje się, że wcale nie musi być tuzinkowo. Dlaczego? Bo tu – nie tylko sprawdzony szablon latino-reggae-dance, ale przede wszystkim słyszymy fajny wokal na luzie. Bardzo ciekawie poprowadzony aranż , zwłaszcza ta solówka reggae na 1:30. No i ten jakże prosty … lajt motyw 😊💥

Wśród producentów jest m.in. Łukasz Sienicki, który hitów spod znau disco / dance, takich jak “Mama Ostrzegała” zespołu Daj to głośniej czy “Maju Maj” zespołu Piękni i Młodzi.

Do tego sam teledysk robi wrażenie, bowiem widzimy piękne dziewczyny i ogólnie jest bardzo wesoło, na luzie i po prostu przebojowo. Ta formuła reggae-dance sprawdziła się już na 120% w przypadku “Solo“. Czyż nie?

O niej

ENI, czyli wokalistka, aktorka i ceniona tiktokerka, którą obserwuje ponad pół miliona osób, wydała właśnie singiel ?So Hot?.

Premiera najnowszego utworu wokalistki okazała się prawdziwym wydarzeniem na TikToku. Powstało już wiele nagrań video, na których fani z przyjemnością dogrywają się do singla ?So Hot? wymyślając swoje oryginalne choreografie.

Nowy utwór ENI “So Hot” nie tylko podkreśla jej wszechstronność artystyczną, ale także obiecuje być hitem, który rozgrzeje sercafanów w całej Polsce.

Annie Ostrowska to mająca libańsko-polskie korzenie to wokalistka, aktorka oraz tiktokerka. Znana już publiczności dzięki swojej roli raperki “Kaśki” w popularnym serialu “Lombard życie pod zastaw“, zaskakuje nie tylko talentem aktorskim, ale także muzycznym.

ENI dała już nam się poznać muzycznie tworząc m.in. single takie jak: “Obsesja”, “Uwierz w siebie”, “Nie mów mi”, “Cukierek “, czy “Słodka Dorotka”, która swego czasu szturmem podbiła TikToka. Wokalistka wzięła udział w trzeciej edycji programu “Farma”, który obecnie możecie oglądać na Polsacie.

Takie polskie, to my lubimy!