Multi dj kurs 2020 Xoni

37 edycja kursu szkoleniowego  DJ Promotion, która odbędzie się w Pszczynie już w styczniu 2020, będzie miała nieco inną formułę niż zwykle. Już wcześniej informowaliśmy, że sama formuła „Multi DJ kurs” jest czymś nowym, dojdą kolejne nowe elementy. Jakie? O tym niżej.

 

 

 

 

 

Xoni on Air czyli podcast na żywo  z kursu to pierwsza nowość na kursie. Episode#91 będzie miał miejsce 15 stycznia w czasie zajęć. Poprowadzi go Inox. Będzie można zobaczyć jak wyglądają zajęcia, a zagrają kursanci i zaproszeni goście: Brave , Tomson – prosto z winyli i właśnie gospodarz programu – Inox.

Xoni i Inox są partnerami trzeciego etapu kwalifikacji na kurs. Ma on miejsce do 31 grudnia 2019.

Czasy się zmieniają, zmienia się nasza didżejska rzeczywistość branżowa. Nie chodzi jednak o samą technologię, chociaż to ona jest głównym czynnikiem tych zmian. W grę wchodzi inny ważny czynnik wynikły z naszych statystyk, które na pewno nie kłamią. Już od jakiegoś czasu wszyscy obserwujemy przeorientowanie DJ’ów z klubów na imprezy okolicznościowe.

 

multi dj kurs zima 2020 Xoni

Już w tej chwili ilość użytkowników serwisu Digital DJ zainteresowanych muzyką na szeroko rozumiane imprezy przekracza 60%, choć nie jest też tak, że ignorowana jest klubowa muza House.

Na tym polu, pewnie potwierdzą to wszyscy grający tego typu imprezy, dobra przebojowa muzyka klubowa, zwłaszcza przeróbki starych hitów to dobry towar do sprzedania na parkiecie.

 

Dlatego od pewnego czasu należy nadążyć za tymi trendami. Kolejna nowością kursu DJ Promotion będzie zmiana formuły wykładu pod nazwą „Historia muzyki”.  Prowadzący ten wykład od lata, a zarazem specjalista w temacie – Bogdan Fabiański – wspólnie z DJ Promotion opracował nową formułę tych zajęć.

W tej chwili będzie to rodzaj playlisty czyli wybór hitów, które powinien znać każdy szanujący się DJ i wodzirej. Zdradzimy teraz jedynie, że taka dość obszerna lista dotyczy repertuaru z ostatnich… 100 lat i jest zorientowana na przeboje do tańca.

Rozszerzono wykład związany z pracą z mikrofonem. Tu do grupy wykładowców dołączy Sławomir Rybczyński – prezenter Radia Bielsko, ale też DJ i wodzirej.

Będzie coś dla zainteresowanych konferansjerką. Temat wykładu: „Sztuka uwodzenia publiczności czyli jak stać się dobrym konferansjerem”.

 

 

 

2 tura kwalifikacji za nami