Galantis-X-Hannah-Boleyn-?-Little-Bit-Yours-Big-Beat

Nowy utwór duetu Galantis może się spodobać przede wszystkim DJ’om, bo wykorzystuje klasyczne wzorce, które lubimy, tutaj na polskich parkietach. Nazywa się “Little Bit Yours” – koniecznie go oceńcie, bo to nasz “New music friday” typ.

 

Wśród wielu piątkowych premier naszą uwagę zwraca premierowy kawałek “Little Bit Yours”. Ktoś pewne powie, ze to jeszcze jeden nowy utwór Galantis, że to za dużo. Ale akurat ten jest wart waszej uwagi…

 

 

Znana na całym świecie marka muzyki tanecznej  – duet Galantis – połączyła tym razem siły z brytyjską piosenkarką i autorką tekstów. To Hannah Boleyn i nowy utwór ?Little Bit Yours?.

Utwór trafia wyjątkowo w nasze gusta , bo nawiązuje w bardzo dobrym stylu do klasyki house, tej którą znamy z dekady ’90. Te charakterystyczne zagrania i stylizowany aranż zostały nieco odświeżone. Robią to współczesne elektronicznych brzmień.

Ale utwór nie byłby taki przebojowy gdyby nie fajny lajt motyw wokalny na refrenie. To  coś w rodzaju “pam pam para…”.

Hannah Louise Dunford czyli Hannah Boleyn to wokalistka, która znamy od 2022 roku. Pojawiał się bowiem  w utworach Michaela Calfana, Redondo czy KSHMR, a w tym roku z producentem William Gillies, w “DNA”.

O Galantis pisaliśmy już wielokrotnie, więc nie będziemy się powtarzać.