Martin Jensen to gość znany nam już z nietuzinkowych pomysłów muzycznych. Tym razem wykorzystał telefon do tego celu. W “Can’t Come To The Phone” wspomaga go znakomita Amber Van Day i N.F.I. jest tanecznie. Przy okazji staramy się wyjaśnić dlaczego “Nie mogę podejść do telefonu”.

 

?Can?t Come To The Phone? – “Nie mogę podejść do telefonu” – to żartobliwy w końcu tytuł, bo kto w XXI wieku podchodzi do telefonu? O co więc tu chodzi? Na dole to wyjaśniamy. A my zajmijmy się muzyką, co tym razem oferuje Martin jensen.

 

 

Ten DJ i producent, już bardzo popularny zagranicą, u nas jakoś “nie zajarzył”. Według naszych statystyk najlepiej do tej pory był przyjęty “Give My All” czyli jego remiksy dla Gabry Ponte, “Don’t Need No Money” ( m.in. Sigala). W 2021 roku było najlepiej, bo jego autorski kawałek pt.”2019″, całkiem się u nas podobał.

A muzycznie? Trochę jesteśmy zawiedzeni, bo przy tak fajnym pomyśle można było “pojechać po bandzie”, a tu mamy typowy mainstreemowy kawałek, trochę dance’owy, trochę house’owy. Ale poczekajmy, bo pewnie  pojawi się wideo (na razie mamy audio klip) i będzie “ogień”.

O Martinie

Po udziale w duńskiej edycji ?X Factor? w charakterze jurora (to pierwszy DJ pełniący tę funkcję w historii programu), artysta ogłosił nowy cykl ?Me, Myself Live shows? inspirowany świetnie przyjętymi live streamami ?Me, Myself Online?.

Listy przebojów podbiły jego utwory ?2019? z Georgią Ku, ?Make My Mind Go? ft. Rompasso, FAULHABER i JONASU. W 2020 wydał natomiast świetnie przyjęte single ?I?m Just Feelin? z Imanbekiem oraz ?Don?t Cry For Me? ft. Jason Derulo & Alok.

O Amber

Brytyjska artystka Amber Van Day zyskała rozgłos za sprawą utworu ?Kids In the Corner?, który pojawił się w pierwszych scenach wielkiego przeboju Netflixa ?Przeznaczenie: Saga Winx? ? kawałek dotarł do 17. pozycji Global Shazam Charts i zgromadził ponad 250 mln streamów. Amber ma na koncie współpracę z takimi wykonawcami jak Alok i Wilkinson. U nas furorę zrobił utwór “WTF“, nagrany z Hugel.

O N.F.I

N.F.I może pochwalić się niezłym dorobkiem: na liście ich współpracowników są m.in. Imanbek, Cheat Codes, Tiësto czy Sigala. W 2020 wydali pierwszy singiel solowy ?Don?t Talk To Me? z niebyle kim, bo z Riton & Faangs, który trafił na playlisty BBC Radio 1, Kiss FM czy Sirius XM.

Nie mogę podejść do telefonu – o co tu chodzi?

oto tłumaczenie refrenu

… Nie mogę teraz podejść do telefonu
Bo jestem teraz na haju w taksówce
Trochę zajęty z nową dziewczyną
Na tylnym siedzeniu do dom jej chłopaka
nie może podejść do telefonu teraz
nie chcę teraz słyszeć twojego głosu
Pozwolę dzwonić twoim połączeniom ….