jesteś tu
Główna > PROMO > PROMO> John Newman – Fire in me – Sigala remix

PROMO> John Newman – Fire in me – Sigala remix

Po wydaniu swojego autorskiego singla „Lullaby” ten czołowy brytyjski producent bynajmniej nie leniuchuje. Zobaczcie jak brzmi jego najnowszy remix  > John Newman – Fire in me – Sigala remix > już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

John Newman, właściciel jednego z najbardziej charakterystycznych głosów we współczesnym popie. Ostatnio powrócił z najnowszym singlem „Fire In Me”. Producentem utworu jest Mark Ralph, który wcześniej tworzył hity m.in. dla Clean Bandit, Jaxa Jonesa i Almy. Nowy utwór Newmana z pewnością na długo zagości na parkietach oraz imprezowych playlistach. John Newman w „Fire In Me” czaruje w jeszcze bardziej przebojowym stylu, a jego popowe hymny to gwarantowany sposób na bardzo szybkie poprawienie nastroju.

Tydzień temu poznaliśmy pierwszy , całkiem niezły, remix tego utworu autorstwa Martin Jensen, a dziś Sigala. Przypomnijmy, ten brytyjski producent  naprawdę nazywa się Bruce Fielder i jest także DJ. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 8 lat, kiedy rodzice zapisali go do szkoły muzycznej. Tam m.in. nauczył się gry na pianinie. Pierwszą jego ważną produkcją była współpraca z wokalistką Ella Eyre w kawąłku „Good Times”. Potem było już tylko lepiej i współpraca z takimi gwiazdami  jak właśnie John Newman, Craig David, Nile Rodgers czy DJ Fresh. Ale przełom nastąpił gdy trzy lata temu pojawiły się jego autorskie utwory jak „Easy Love” i „Sweet Lovin'”. Potem były kolejne, w tym ponowny singiel  z Ella Eyre, a w 2018 roku „Lullaby”, właśnie goszczący na POLISH DANCE CHART.

John Newman – Fire in me – Sigala remix to typowa produkcja Sigala. Mieszanka brzmień tropical, elementów brzmień future z charakterystycznym samplem wokalnym, a to wszystko na prostym bicie house music. No i ten znakomity wokal John Newman… tworzą bardzo udany taneczny klimat.

 

 

Podobne artykuły

na górze