jolene kelvin jones slap house

Najnowszy odcinek naszego cyklu poświęconego Slap House pokazuje, że część producentów stara się czerpać tylko odrobinę z tego gatunku, mieszając go z innymi lub własnymi pomysłami. Oto Kevin Jones, Besomorph, Bodybangers & Lotus i Offrami ft. Mougleta.

 

Jedni odtrąbili pożegnanie Slap House, inni dalej go kochają. Faktem jest, że producenci powoli i dyskretnie odchodzą od tego stylu. Póki co mamy jeszcze co słuchać w tym trendzie. Można na przykład nostalgicznie, jak to czyli w „Jolene” znany wam zapewne Kelvin Jones.

Kelvin Jones to dobrze nam znany wokalistka z utworów m.in. Lost Frequencies, Alle Farben czy R3hab. Czasem wydaje także solo, czego przykład mamy w postaci utworu „Jolene”.

 

Besomorph aka Bessam Witwit to producent z Niemiec działający już od 2016 roku.  U nas najbardziej znany jest z remiksu „Lonely”, dla Tujamo x Vize feat. Majan. Jegpo nowy kawałek „You so loose” to właściwie taka „jazda obowiązkowa” w niemieckim Slap House czyli melancholijny wokal opakowany popularnym jeszcze brzmieniem.

 

Doskonale u nas znana ekipa producentów Bodybangers i Lotus także nie stronią jeszcze od Slap House. „Black Beatles” to cover hitu z 2017 roku Rae Sremmurd.

 

Offrami to producent pochodzący z Libanu, a więc z bardzo nietypowego regionu, jeśli chodzi o muzykę taneczną. Tyle tylko, że obecnie działa w USA. Trafił już wcześniej pod skrzydła Mentalo Music – labela Robina Schulza. „Resist your love” to mieszanka Slap, funky, a nawet Dance i własnych pomysłów autora. Towarzyszy mu wokalistka z Berlina Mougleta.