Rasgakavi

W tym tygodniu oddzielnie przedstawiamy polskie i zagraniczne nowości „czarnej muzy”. Oto nowe utwory, bardzo różne stylistycznie, takich wykonawców jak: Post Malone, Juice WRLD, Meek Mill x Drake, Iglesias x Jon Z i Rich The Kid.

 

 

 

 

 

Enrique Iglesias tym razem nie na słodko, bo nie w rytmie reggaeton. Swój nowy singiel nagrał z latynoską gwiazdą trap Jon Z. „Despues Que Te Perdi” to nowa wersja utworu Jona Z. Piosenka bardzo spodobała się Enrique. Artysta postanowił po raz pierwszy w swojej karierze nagrać utwór w trapowym stylu. Sam zwrócił się do Jona Z z propozycją nagrania nowej wersji. „Despue Que Te Perdi to utwór” o utraconej miłości. Tytuł utworu znaczy „Gdy cię utraciłem”.

 


Post Malone zaprezentował oficjalny teledysk do singla „Wow.”. W klipie można obejrzeć ujęcia z trasy. Gościnnie pojawiają się DJ Khaled, Red Hot Chili Peppers i Mike Alancourt – mężczyzna, który stworzył wiralowy taniec do piosenki. „Wow.” zadebiutowało na 47. miejscu Billboard Hot 100, by wspiąć się aż do miejsca piątego. Kawałek miał swoją premierę pod koniec grudnia 2018. Za produkcję odpowiadają Frank Dukes i Louis Bell. Dyskografię Post Malone’a zamyka „beerbongs & bentleys” z 2018 roku.

Post Malone – ten raper zagości na tegorocznej edycji Kraków Live Music Festival, która odbędzie się w dniach 16-17 sierpnia.

 


Meek Mill to  amerykański raper pochodzący z Filadelfii, w stanie Pensylwania, w USA. Poznaliśmy go już wcześniej z innego utworu. Nagrał obecnie utwór z mega gwiazdą czyli z Drake. Utwór dość minimalistyczny. Panowie na przemian rapują. Kawałek dla fanów hip hopu, ale na pewno do zagrania na „czarnych” parkietach.

 


Juice WRLD szturmem pojawił się na szczytach list przebojów w 2018 roku za sprawą hitu „Lucid Dreams” z samplem z utworu „Shape of My Heart” Stinga. Debiutancki album „Goodbye & Good Riddance” spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. W styczniu 2019 artysta ogłosił, że ukończył drugi album. „Death Race for Love” 8 marca pojawiło się we wszystkich serwisach cyfrowych.

„Death Race for Love” to 22 utwory i – wbrew współczesnym trendom – tylko trzy featuringi: gościnnie pojawiają się Young Thug, Clever oraz Brent Faiyaz. „Marzec to miesiąc, w którym przewracam ŚWIAT do góry nogami” – napisał artysta przy okazji ogłoszenia premiery. W rozmowie z magazynem „Billboard” artysta mówi: – Na „Death Race for Love” znajdziecie wszystkiego po trochu. To nie tylko rap, tylko rock, tylko jazz.

 


„Tic Toc” z gościnnym udziałem Tory’ego Laneza to kolejny kawałek zapowiadający drugi album studyjny Rich the Kid – „The World Is Yours 2”.