Nico Santos Unforgettable

Ta piosenka, mimo, że jest ballada ma w sobie spory potencjał. To dlatego,że Nico Santos to wokalista o  nietuzinkowym głosie i emocjach, które wywołuje śpiewając. To jego nowy utwór “Unforgettable”. Przy okazji przedstawiamy jego Top 10 najpopularniejszych piosenek wśród polskich DJ’ów. I tu niespodzianka, wcale nie jest to utwór “Rooftop”, dzięki któremu jest tak znany.

Nico Santos przygotował niespodziankę dla fanów ? rozszerzoną edycję debiutanckiego albumu ?Streets of Gold?. Na krążek trafią trzy zupełnie nowe kawałki, w tym bardzo taneczny singiel ?Unforgettable?. Zgodnie z tytułem, piosenkę trudno wyrzucić z głowy!

Jak mówi sam artysta:

?Unforgettable? opowiada o niezapomnianym wieczorze z osobą, której prawdopodobnie już nigdy więcej nie zobaczymy. ? Najważniejsze, by zachować w pamięci tę wyjątkową noc. Za każdym razem, gdy usłyszysz tę piosenkę, powrócisz myślami do chwil spędzonych z tą wyjątkową osobą. ?Weź fragment melodii, by móc zachować to wspomnienie. Kiedy piosenka zacznie grać, mam nadzieję, że przywoła cię do mnie?.

Nico Santos Unforgettable

Nico Santos napisał utwór wspólnie z przyjacielem i wieloletnim współpracownikiem. To Neil Ormandy (James Arthur, Eric Prydz, Welshly Arms) w Los Angeles. Wokalista po raz pierwszy współprodukował własną piosenkę. Pierwotnie kawałek miał trafić na podstawową wersję albumu, ale nie zdążyliśmy go skończyć.

Brzmienie utworu zupełnie różni się diametralnie od tego z pierwszej wersji. Bardzo zależało mi, by ?Unforgettable? jednak trafiło na album. Ponieważ ostatnio spędziłem bardzo dużo czasu w studiu, udało mi się nagrać jeszcze kilka innych piosenek, które pokazują mnie z nieco innej strony.

Prawdopodobnie jak poprzednio możemy spodziewać się jakiegoś tanecznego remiksów.

Nico Santos Top 10 wg polskich DJ’ów.

  1. MICAR feat. Nico Santos Brothers In Arms
  2. Nico Santos Rooftop
  3. Nico Santos & Broiler Goodbye To Love
  4. MICAR feat. Nico Santos Brothers In Arms
  5. Nico Santos & Broiler Goodbye To Love
  6. Nico Santos Oh Hello
  7. Nico Santos Rooftop
  8. Nico Santos Safe
  9. Mr.Da-Nos feat. Nico Santos Holding On
  10. MICAR feat. Nico Santos Brothers In Arms