Jonas Blue album

W przyszłym miesiącu pojawi się album cenionego przez nas producenta. Jonas Blue – autor takich hitów jak “Mama”, “Rise” czy “fast car” – wyda debiutancki album o nazwie “Blue”. Znamy już jego zawartość i kilka szczegółów.

 

Jonas Blue album – ?Blue? – to debiutancki longplay , twórcy takich hitów jak ?Fast Car?, ?Rise?, ?Perfect Strangers? czy singla ?Polaroid? z gościnnym udziałem Liama Payne?a i Lennon Stelli. Premierę wydawnictwa zaplanowano na 9 listopada.

 

?Rise? to jeden z niekwestionowanych hitów 2018 roku. Utwór zgromadził ponad 500 mln streamów na całym świecie. Wcześniej Jonas Blue dał się poznać na listach przebojów za sprawą coveru słynnego utworu Tracy Chapman ?Fast Car?, który w Wielkiej Brytanii ma status podwójnej platyny.
Jonas Blue portretNa ?Blue?, poza wspomnianym wcześniej duetem z Liamem Payne?em i Lenonn Stellą, pojawiły się również kawałki zrealizowane między innymi z takimi artystami jak Tini, RAYE, Joe Jonas, Zac Abel, Nina Nesbitt czy Chelcee Grimes.

 

Jonas Blue ?Blue? ? lista utworów:

1. Drink To You (feat. Zak Abel)
2. Mama (feat. William Singe)
3. Perfect Strangers (feat. JP Cooper)
4. I See Love (feat. Joe Jonas)
5. Polaroid (feat. Liam Payne & Lennon Stella)
6. Desperate (feat. Nina Nesbitt)
7. By Your Side (feat. RAYE)
8. Wild (feat. Chelcee Grimes, TINI & Jhay Cortez)
9. Wherever You Go (feat. Juan Magan)
10. Purpose (feat. Era Istrefi)
11. Rise (feat. Jack & Jack)
12. Supernova (feat. Charlotte OC & Dark Heart)
13. We Could Go Back (feat. Moelogo)
14. Come Through (feat. Kaskade & Olivia Noelle)
15. Fast Car (feat. Dakota)

Wracając do “Fast car”. W 2015 roku Jonas wydał cover Tracy Chapman z 1988 roku, zatytułowany “Fast Car”. To był jego debiutancki singiel z wokalami z Dakoty . Wersja Jonas Blue osiągnęła najwyższą pozycję na drugim miejscu na brytyjskiej liście Singli Chart. Tak to się zaczęło. Ta wersja Jonas Blue osiągnęła również numer jeden w Niemczech, Szwecji, Australii i Nowej Zelandii, a także osiągnęła pierwsze miejsce na amerykańskiej mapie wirusów na Spotify. Singiel otrzymał certyfikat Platyny we Włoszech i Wielkiej Brytanii, w Nowej Zelandii i  w Australii. Do tej pory utwór był odsłuchany ponad 700 milionów razy na Spotify  i osiągnął ponad 310 milionów wyświetleń na Vevo.