jesteś tu
Główna > PROMO > Karnawał 2019 extra: Kokab, Paolo Pellegrino, Jamis, Leandro da Silva

Karnawał 2019 extra: Kokab, Paolo Pellegrino, Jamis, Leandro da Silva

Karnawał 2019 powoli zbliża się ku końcowi, dlatego warto poszukać jeszcze czegoś nowego, aby odświeżyć karnawałowy program muzyczny. Wiadomo, jak karnawał to ma być prosty i wesoły utwór i najlepiej w latynoskim klimacie. Oto kilka takich bardzo różnych propozycji wybranych z premier ostatniego tygodnia. Uwaga! Nie ma tu reggaeton!  Kokab, Paolo Pellegrino, Jamis, Leandro da Silva > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

 

Formację Kokab możecie pamiętać z bardzo dobrze przyjętego utworu „Got U (Ready or Not)”. Czuć tu co prawda naśladownictwo stylu Alle Farben, ale zrobione to jest bardzo dobrze i są pewne nowe pomysły, które pozwalają spojrzeć na ten bardzo klimatyczny utwór nie jak na kopię innego. Kokab to Sergio Silva – portugalski producent i instrumentalista.

„Bottom Of You” to efekt współpracy Kokab z wokalistą, producentem i kompozytorem Beatchild, który może się pochwalić tym, że z jego talentów korzystali do tej pory między innymi Drake, Justin Nozuka, Glenn Lewis i Sinead Harnett. Singel to opowieść o głębokiej miłości i tak silnej, że żadne przeszkody nie są w stanie powstrzymać kogoś w walce o zdobycie ukochanej osoby.

 


Jamis to mało nam znany producent z Włoch. Nazywa się Iacopo Misuri. Jego nowy kawałek „Wella” to mieszanka afrykańskich klimatów z prostą muza house. Utwór może ubarwić wam seta, bo wcale nie mamy ostatnio dużo tego typu afrykańskich motywów.

 


Coż, jak się pochodzi z Brazylii, jak właśnie Leandro da Silva, to ma się karnawał we krwi. Oto jego najnowszy kawałek „Roadrunner” mieszający czysto brazylijskie rytmy z typowym feelingiem muzy house. Sporo tu oczywiście tribalu, energii i trochę pompeczki. No i zawsze to opcja dodatkowa dla „Samba de Janeiro”.

 


Ta piosenka z racji, że to stary przebój w nowej wersji powinna wylądować w artykule poświęconym „Stare na nowo”, jednak ze względu na jej lekki charakter oraz prostą i bardzo znaną melodię rekomendujemy to na sylwestrowe zabawy.

Paolo Pellegrino jest włoskim DJ-em, który ma na koncie parę utworów, które znalazły się wśród najczęściej odtwarzanych utworów we Włoszech. Jego nowy singiel „’75 – ’75” jest coverem słynnej piosenki The Connells z 1993 roku. W nowej wersji zaśpiewała wokalistka Susan Tyler.

 

 

 

Podobne artykuły

na górze