KOkab Beatchild Pellegrino

Karnawał 2019 powoli zbliża się ku końcowi, dlatego warto poszukać jeszcze czegoś nowego, aby odświeżyć karnawałowy program muzyczny. Wiadomo, jak karnawał to ma być prosty i wesoły utwór i najlepiej w latynoskim klimacie. Oto kilka takich bardzo różnych propozycji wybranych z premier ostatniego tygodnia. Uwaga! Nie ma tu reggaeton!  Kokab, Paolo Pellegrino, Jamis, Leandro da Silva > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

Formację Kokab możecie pamiętać z bardzo dobrze przyjętego utworu “Got U (Ready or Not)”. Czuć tu co prawda naśladownictwo stylu Alle Farben, ale zrobione to jest bardzo dobrze i są pewne nowe pomysły, które pozwalają spojrzeć na ten bardzo klimatyczny utwór nie jak na kopię innego. Kokab to Sergio Silva ? portugalski producent i instrumentalista.

 

“Bottom Of You” to efekt współpracy Kokab z wokalistą, producentem i kompozytorem Beatchild, który może się pochwalić tym, że z jego talentów korzystali do tej pory między innymi Drake, Justin Nozuka, Glenn Lewis i Sinead Harnett. Singel to opowieść o głębokiej miłości i tak silnej, że żadne przeszkody nie są w stanie powstrzymać kogoś w walce o zdobycie ukochanej osoby.

 


Jamis to mało nam znany producent z Włoch. Nazywa się Iacopo Misuri. Jego nowy kawałek “Wella” to mieszanka afrykańskich klimatów z prostą muza house. Utwór może ubarwić wam seta, bo wcale nie mamy ostatnio dużo tego typu afrykańskich motywów.

 


Coż, jak się pochodzi z Brazylii, jak właśnie Leandro da Silva, to ma się karnawał we krwi. Oto jego najnowszy kawałek “Roadrunner” mieszający czysto brazylijskie rytmy z typowym feelingiem muzy house. Sporo tu oczywiście tribalu, energii i trochę pompeczki. No i zawsze to opcja dodatkowa dla “Samba de Janeiro”.

 


Ta piosenka z racji, że to stary przebój w nowej wersji powinna wylądować w artykule poświęconym “Stare na nowo”, jednak ze względu na jej lekki charakter oraz prostą i bardzo znaną melodię rekomendujemy to na sylwestrowe zabawy.

Paolo Pellegrino jest włoskim DJ-em, który ma na koncie parę utworów, które znalazły się wśród najczęściej odtwarzanych utworów we Włoszech. Jego nowy singiel “’75 – ’75” jest coverem słynnej piosenki The Connells z 1993 roku. W nowej wersji zaśpiewała wokalistka Susan Tyler.