kungs, lipstick, sickness

Dwie premiery w ciągu tygodnia? Tak się zdarza nie pierwszy raz na rynku. W tym przypadku producent pokazuje nam swoje szerokie pomysły twórcze i pokazuje nam, że jest daleki od kopiowania konkurencji. Oto “Lipstick” i “Sickness”. Przy okazji zobaczcie jego Top 10.

 

Kungs idzie drogą Purple Disco Machine, ale przypuszczalnie jest to rynkowa decyzja. Dlaczego tak i dlaczego dwie premiery? Mamy na to dowód na dole. Zobaczcie jego drugi, nowy utwór pt. “Sickness”. To zupełnie coś innego niż “Lipstick” czyli szminka.

 

 

Dopiero w tym tygodniu “Never going home” opuściło pozycję lidera Polish Dance Chart, a ten 24-letni francuski DJ i producent prezentuje nam nie jeden, a dwa nowe single. Nie ma jednak wątpliwości, że to ?Lipstick? ma zagrozić konkurencji na listach bestsellerów.

Utwór został zainspirowany śródziemnomorskim klimatem imprez “Club Azur”, organizowanych przez Kungsa jako DJ’a. Przypomnijmy, że poprzedni single” tj. “Regarde Moi” był już w takim klimacie disco. DJ’om się podobał, bo widzimy go na #4 Kungs Top 10. Zobacz na dole.

?Never Going Home? to jeden z przebojów 2021 roku, który wygenerował łącznie ponad 160 milionów odtworzeń w serwisach cyfrowych. Czy “Lipstick” powtórzy ten sukces? Może nie tak wielki, ale …

Wszechstronność producenta pokazuje drugi jego utwór. Oto on.

Gdy porównamy go do “Lipstick” widzimy dużą różnicę. “Sickness” to mieszanka Break beat i House czyli cos  bardziej w kierunku brytyjskiego odbiorcy, bo to właśnie na wyspach brytyjskich ciągle popularny jest taki gatunek. Ten utwór to dowód, że Kungs jest bardzo wszechstronny, a ewentualny zarzut kopiowania konkurencji nie jest na miejscu.

 

Jego Top 10

  1. Kungs – This Girl (Kungs Vs Cookin’ On 3 Burners)[Extended Mix]
  2. Kungs – Never Going Home[Extended Mix]
  3. Kungs feat. Ephemerals – I Feel So Bad[Extended Mix]
  4. Kungs – Regarde Moi[Extended Mix]
  5. Kungs x Throttle – Disco Night[Extended Mix]
  6. Kungs – Dont You Know[Original mix]
  7. Kungs feat. JHart – Dopamine[Original mix]
  8. Kungs – This Girl (Kungs Vs Cookin’ On 3 Burners)[Fabich Remix]
  9. Kungs & Stargate feat. GOLDN – Be Right Here[Original mix]
  10. Kungs – This Girl (Kungs Vs Cookin’ On 3 Burners)[Betical Remix]