meduza hozier tell it to my heart

Trzeba przyznać, że trio Meduza ambitnie trzyma się swojego brzmienia tech-house. W “Tell it to my Heart” kolejny raz nie dają sobie miejsca na kompromis. Zobaczcie ich aktualny Top 10.

 

Producenci spod znaku Meduza ani nie myślą iść na łatwiznę i robić na przykład Slap House. Udowadnia to ich najnowszy kawałek “Tell it to my Heart”, do nagrania którego zaprosili charyzmatycznego irlandzkiego wokalistę Hoziera. Ale uwaga! Nie jest to wcale przeróbka słynnego utworu z lat 80-tych.

 

Luca De Gregorio, Mattia Vitale i Simone Giani aka Meduza  zaprosili do współpracy przy nowym singlu twórcę przeboju ?Take Me to Church? – Hoziera.

W ?Tell It To My Heart? producenci trzymają się swojego lekkiego Tech house’owego brzmienia, ale uwagę naszą zwraca dość miękka stopa. Sprzyja melancholijnemu klimatowi utworu i bardzo emocjonalnego wokalowi Hoziera.

Nam się podoba i pierwsze oceny DJ’ów (ok, 4,00) wskazują, że im też. Tylko czy Meduza nie poszła za klubowo, aby powalczyć o mainstreemowe listy przebojów? Co by nie było u DJ’ów mają wielki szacun za artystyczną bezkompromisowość. Przede wszystkim za “Lose Control”, który pod względem popularności przebija do tej pory wszystkie inne ich produkcje. Zobaczcie jakie, bo znajdziecie tu również ich remiksy.

 

Meduza Top 10

  1. z Becky Hill, Goodboys – Lose Control [Extended Mix]
  2. z Goodboys – Piece Of Your Heart [Alok Extended Remix]
  3. Meduza ft. Goodboys – Piece Of Your Heart [Original mix]
  4. z Dermot Kennedy – Paradise [Extended Mix]
  5. Dermot Kennedy – Power Over Me [Meduza Edit Remix]
  6. Meduza ft. Goodboys – Piece Of Your Heart [Weiss Extended Remix]
  7. Ed Sheeran – Bad Habits [Meduza Remix]
  8. Lifelike & Kris Menace – Discopolis 2.0 [Meduza Extended Remix]
  9. z Dermot Kennedy – Paradise [Topic Extended Remix]
  10. Ritual – Using [Meduza Remix]

Hozier

zyskał rozgłos na całym świecie w 2013 roku za sprawą światowego hitu ?Take Me To Church?. Utwór otrzymał nominację do Grammy w kategorii Piosenka Roku, zatriumfował w tej samej kategorii podczas BBC Music Awards w 2015 roku. Od tego czasu wokalista wydał kolejne single i albumy, które ugruntowały jego pozycję jako jednego z najważniejszych songwritererów na świecie.