LIVING WITHOUT YOU Sigala, David Guetta i świetny Sam Ryder

Sigala, David Guetta, Sam Ryder - Living Without You
od lewej: D.Guetta, Sam Ryder, Sigala (fot.Sony Music)

Trwa festiwal kolaboracji topowych producentów. A ten trzeci to jeden z ciekawszych debiutów wokalnych 2022 roku na świecie. Czy z tak ciekawego składu może być wielki hit? Poszukajmy odpowiedzi.

Sigala i David Guetta – musiało w końcu dojść do tej kolaboracji. I właśnie doszło. Nazywa się “Living Without You”. Na wokalistę producenci  wybrali znakomity głos Sama Rydera – tego z tegorocznego festiwalu Eurowizji.

Trochę jesteśmy zawiedzeni “Living without you”, ponieważ brzmi on dość podobnie do wielu już opublikowanych produkcji innych artystów. Prawdopodobnie wyprodukowano go przede wszystkim z myślą o rynku brytyjskim. Mamy tu bowiem typowy UK piano house , z charakterystycznymi elementami brzmienia Sigala.

Najmocniejszym punktem jest tu wokal znakomitego Sama Rydera. To gość, który dopiero się “rozkręca”, ale potencjał wokal ma 👌👍👍.

 

Utwór jest następcą niedawnego singla Sigali „Stay The Night”, który zgromadził do tej pory oszałamiającą liczbę 40 milionów streamów. Wówczas artystę wsparła wokalnie Talia Mar. Teraz Sigala łączy siły z światowej klasy twórcą hitów Davidem Guettą i najważniejszym debiutantem tego roku w Wielkiej Brytanii, Samem Ryderem.

David Guetta jest obecnie po prostu rozrywany, bo prawie co tydzień mamy premierę z Jego udziałem. Wypada zadać pytanie: czy to nie za często? Z ponad 14 miliardami streamów, 50 milionami sprzedanych płyt na całym świecie i dwiema nagrodami Grammy… tak to jest.

Ten trzeci – Sam Ryder

Błyskawiczny wzrost zainteresowania Samem Ryderem sprawił, że obecny singiel „Space Man” zapisał się w świadomości publiczności dzięki oszałamiającym występom na Eurowizji2022. Do tego jeszcze Platynowy Jubileusz Królowej.

Piosenka osiągnęła 2. miejsce na brytyjskich listach przebojów. Wokalista zdobył 13 milionów obserwujących i 106 milionów lajków na TikToku, a w 2021 roku był największym brytyjskim artystą na tej platformie. Jak mówi:

  • „Słuchałem Sigali i Davida Guetty w moim samochodzie, marząc o dniu, w którym mógłbym mieć szansę z nimi pracować. To niesamowite, że ten dzień rzeczywiście nadszedł. Jestem zaszczycony, że mogłem być częścią tego utworu”.

Sigala dodaje:

  • – „Miałem takie szczęście, że pracowałam z Samem tuż przed wysłaniem go z Eurowizji w stratosferę; od lat chciałam też pracować z Davidem Guettą, to absolutna legenda. Zrobiliśmy niespodziankę na jednym z koncertów Davida na Ibizie, to było tak wyjątkowe, stać z nimi na scenie i widzieć reakcję publiczności!”.„Living Without You” jest trzecim tegorocznym wydawnictwem Sigali, po udanych „Melody” i „Stay The Night”. Zwłaszcza ten pierwszy bardzo dobrze u nas wypadł na Polish Dance Chart.

Zobaczcie, jak im się świetnie razem pracuje. Jakie to luzaki 😉😉

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sigala (@sigala)