Dziś obchodzimy walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych. W wielu miejscach odbywają się liczne imprezy i bale tematyczne. A należy pamiętać, że jest to przedostatni weekend tegorocznego karnawału. Sprawdźmy jakie nowości DISCO/DANCE czekają na Was na ten gorący, imprezowy czas.

 

 

 

Ostatnie dni były dla nas bardzo pracowite – a to za sprawą dużej ilości tanecznych hitów, które już znajdziecie na walentynki w naszym serwisie. Część z nich to utwory długo wyczekiwane, inne to zupełne zaskoczenie.

Przedstawicielem pierwszej z kategorii jest bez wątpienia utwór od zespołu PIĘKNI I MŁODZI. Bo zmianach osobowych zespół od dłuższego czasu zapowiadał nowy singel. I wreszcie się udało – dzień przed walentynkami odbyła się premiera nowości pod tytułem “Bez siebie”.

Bardzo nastrojowa produkcja, w której po raz pierwszy usłyszymy wokalnie Daniela Biczyka, klawiszowca grupy i byłego lidera formacji Jago Young, który za mikrofonem zastąpił Dawida. Za muzyczną stronę utworu odpowiada niezawodny Łukasz Sienicki, czyli NOIZZ BROS.

Od pewnego czasu również dużo szumu było wokół najpopularniejszego damskiego trio gatunku disco/dance. Angelika, Justyna i Paula również w przededniu święta zakochanych zaprezentowały swoją nowość zatytułowaną “Pod osłoną nocy”.

Jest to kolejny utwór, który momentalnie trafił w serca fanów polskiej muzyki tanecznej. Potwierdza to wysokie miejsce na karcie na czasie serwisu YouTube oraz liczne pozytywne komentarze pod teledyskiem.

Także i nasi DJ-e wysoko oceniają nowy utwór TOP GIRLS, który w chwili pisania tego artykułu miał 4,5 gwiazdki na pięć możliwych.

Zupełnym zaskoczeniem była natomiast jedyna w tym tygodniu premiera utrzymana w stylu dance.

B-Qll - Tak, to ja - dostępny dla DJ-ów na walentynki
Okładka premierowego singla od B-QLL, który w pierwszej kolejności trafił w ręce DJ-ów na walentynki / źródło: materiał prasowy

 

 

Formacja B-QLL od samego początku jest synonimem wszystkiego co najlepsze w muzyce dance. A najnowszy – dostępny przedpremierowo dla DJ-ów – singel jest tego potwierdzeniem.

“Tak, to ja” przenosi nas wprost na słoneczną plażę, gdzie pod palmami są tylko we dwoje – On i Ona. Ten utwór idealnie sprawdzi się w walentynki. A zarazem przenosi nas myślami bliżej wakacji, na które przecież jeszcze musimy trochę poczekać.

 

 

 

 

Jeśli natomiast ktoś z Was kocha lata 60-te – i zabawę w rytmie rock’n’rolla – to ta propozycja może mu się spodobać.

Zaskakujący multigatunkowy miks przygotowany przez jedną z legend muzyki disco polo, czyli zespół BAYER FULL, może rozgrzać niejeden pakiet w te walentynki – i nie tylko. Romantyczny tekst – w sam raz dla zakochanych – i taneczna aranżacja to połączenie, które może przynieść popularność utworowi “Lubię deszcz”.

Nowość od innej legendy rodzimej sceny disco, którą znajdziecie już w naszym serwisie, to ukłon w stronę fanów klasycznego brzmienia. Z takiego zresztą znana jest grupa IMPERIUM, która niedawno odświeżyła swój największy przebój “Żółte tulipany”.

“Nie ma nas”, to jak wspomniałem, muzyczny powrót do lat 90-tych minionego wieku – zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej.
Aż chciałoby się powiedzieć, że dziś już nikt takich piosenek nie pisze – utworów, z których aż tryska od romantyzmu.

To zaledwie kilka z propozycji jako pojawiła się na walentynki w naszym serwisie. Nie sposób wspomnieć o każdej – dlatego przy tej okazji zachęcamy do lajkowania naszej strony na FB -> DJ Promotion Disco Dance.

Na zakończenie mamy dla Was remix od naszych znajomych z duetu DANCE 2 DISCO. Przy tej okazji chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia Marcinowi, współproducentowi tego projektu, który dziś obchodzi swoje urodziny.

A na swój warsztat wzięli utwór od młodego wokalisty, który swoim utworem “Milion gwiazd” podbija listy przebojów wielu stacji radiowych. BEDI także u nas przez długi czas gościł w czołówce listy TOP50 POLSKA.

Czy dzięki ten nowej, jeszcze bardziej tanecznej wersji zagości podczas najbliższego podsumowania? Posłuchajcie i oceńcie sami.

https://www.youtube.com/watch?v=Wa25O79JS_0


A na koniec w imieniu całej ekipy DJ Promotion chcielibyśmy pogratulować świeżo upieczonym rodzicom.

Noemi - prezent na walentynki dla Marka od żony Aldony (Zespół MIG)
Wyjątkowy prezent – w postaci córeczki – otrzymał Marek (zespół MIG), od swojej żony Aldony. Czy Noemi odziedziczyła talent po tacie? / źródło: oficjalny fanpage zespołu na FB

W ten wyjątkowy dzień – walentynki –  na świat przyszedł nowy członek rodziny Gwiazdowskich – Noemi.

Taki prezent – w postaci cudownej córeczki – otrzymał Marek, wokalista zespołu MIG, od swojej żony Aldony.

Całej trójce życzymy wszystkiego, wszystkiego najlepszego. I już dziś się zastanawiamy, czy mała odziedziczyła muzyczny talent po tacie? Może za kilka lat usłyszymy debiutancki utwór od “Baby MIG” 🙂