Początek sierpnia i wysyp tanecznych nowości disco dance

poczatek sierpnia disco dance extazy

Początek sierpnia – właściwie jego trzeci dzień – a my mamy przyjemność zaprezentować prawie 30 singli. A co najważniejsza każdy z nich ma “to coś” i bez wątpienia znajdą się odbiory na te nowości z działu disco/dance.

Tak więc pierwszą z propozycji na początek sierpnia przygotował Kamil z formacji EXTAZY. Jest to co prawda utwór, który część osób może już doskonale znać chociażby z koncertu Premier ostródzkiego Festiwalu Muzyki Tanecznej czy też najnowszego albumu wokalisty.

“Lubię to (Tatuaże)” to utwór w typowym dla Kamila stylu – klubowa aranżacja i zadziorny tekst. Już po pierwszych dźwiękach fajni muzyki disco/dance rozpoznają z kim mają do czynienia. Naszym zdaniem bardzo fajna, klubowa propozycja.

Bardziej subtelną i delikatniejszą propozycja przygotował natomiast autor – śmiało można powiedzieć – nieśmiertelnego przeboju “Jej czarne oczy” – czyli IVAN KOMARENKO. Co ciekawe nie jest to solowy utwór tego wokalisty, ale duet zaśpiewany wspólnie z gwiazdą muzyki cygańskiego – LIZĄ.

Doskonałe połączenie muzyki tanecznej z nienachalnymi dźwiękami typowymi dla muzyki romskiej – tam w mocnym skrócie można opisać premierowy numer zatytułowany “Twoje jutro”. Naszym zdaniem jest to propozycja, która może spowodować, że Ivan znowu zdobędzie szczyty list przebojów. Sprawdźcie koniecznie ten wakacyjny singel, który Wam przedstawiamy.

Na co dzień zwariowany i szalony MARKUS P w swoim premierowym teledysku stara się zagrać poważnego muzyka. Niestety rozpierająca go energia nie pozwala mu stać w miejscu. To tylko jedna z wielu scen w klipie do najnowszego utworu, który miał premierę przed Festiwalem w Ostródzie, a którego premiera dla DJ-ów przypadła na początek sierpnia.

“Sam na sam” to zabawny, taneczny utwór, z typowymi meksykańskimi trąbkami mariachi. Cóż można powiedzieć więcej? Chyba nic. Koniecznie trzeba posłuchać samemu i ocenić.

Młodzi, zdolni, ambitni, przystojni… Każdy z nas na pewno znajdzie inne – pasujące według niego – określenie dla chłopaków z zespołu THE BROTHERS. Ja pozostałbym przy tych dwóch pierwszych – bo, że młodzi to widać. A że zdolni? To musicie usłyszeć sami 😉 Zwłaszcza, że dosłownie kilka godzin temu ukazała się najnowsze produkcje zatytułowana “Chodź maleńka”.

Bardzo przyjemny, taneczny numer – wprost idealny na wakacje, a właściwie na ich drugą połowę. Tym bardziej dociekliwym mogę zdradzić pewien sekret – przy powstaniu tego utworu swoje trzy grosze dorzucił Kuba Urbański, czyli lider formacji PLAYBOYS. Dzięki temu sukces już na mur beton gwarantowany.

To zaledwie mała część z tego co znajdziecie w naszym serwisie dla DJ-ów – www.digitalDJ.pl

Po więcej nowości disco/dance zaglądajcie na bieżąco na nasz facebook’owy profil – DJ Promotion DISCO DANCE.