mike mago House Promo Promise land DJ Marlon Pansil twocolors

W tym tygodniu mamy sporo fajnych produkcji house, znanych wykonawców, ale też tych z drugiej ligi.Kungs, Martin Solveig, Dave Crusher, Basada, Arty, Alle Farben i inni już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl.

 

 

 

 

Kolejny ciekawy utwór weterana muzyki  house z Francji. Wydaje nie często, ale za każdym razem ma to jakość. Ostatnio „All stars„. Ten nowy utwór, mimo, że ma mocno zaakcentowany beat, jest dość spokojny w swoim klimacie, a więc przez to uniwersalny.

 


Kungs tym razem bardziej klubowo, bo z udziałem norweskiego duetu producenckiego Stargate. Utwór nieco nawiązuje do clubbingowych hitów lat 90-tych. Wokalnie wspomaga ich niejaki GOLDN z USA.

 


Bardzo energetyczny, wakacyjny kawałek, właściwie w większej części instrumentalny. Warto go przetestować, aby sprawdzić czy rzeczywiście ma potencjał klubowego hitu. Można go zmiksować np. z „Samba de Janeiro”.

 


Formacja Alle Farben tym razem w nieco mocniejszym klimacie, ale za to w prostym rytmie z mocno zaakcentowaną stopą.

 


lekki i spokojny deep house z elementami tropical, z łatwo wpadającą w ucho melodią, w sam raz na lato. DUUO to duet z Francji.

 


Włoski duet producentów z Brazylijczykiem stworzyli całkiem energetyczny kawałek kojarzący się ze słunną „Samba de Janeiro”. Warto to sprawdzić.

 


Basada to duet djski z Francji. Znamy ich tutaj z kilku udanych przeróbek, np.”Music Sounds Better With You”. Ten nowy utwór całkiem szybko wpada w ucho dzięki prostemu refrenowi, ale także charakterystycznemu samplowi, który im się naprawdę udał.

 


Producent z Rosji – Artem Stolyarov. Jego singiel „Sunrise” z April Bender świetnie radził sobie na playlistach stacji radiowych w wielu krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Z kolei wydany kilka miesięcy temu numer „Rain”, osiągnął topowe miejsca na listach bestsellerów najpopularniejszych serwisów cyfrowych. „Couldn’t Be Better” to utwór deep house w lekkim wakacyjnym klimacie z grającym basem w roli głównej.