Matoma Enrique Iglesias Konshens

Lato w pełni. Dlatego warto Wam zwrócić uwagę na taki lżejszy repertuar, a więc dance, reggae, pop i temu podobne gatunki. A jeśli jest to Enrique Iglesias, to wiadomo, że trzeba się temu koniecznie przyjrzeć. Matoma & Enrique Iglesias feat. Konshens – I Don’t Dance (Without You)  już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

Oto wideo Matoma & Enrique Iglesias – I Don’t Dance (Without You) feat. Konshens

Pochodzący z Norwegii DJ i producent Matoma łączy siły z królem latynoskiego popu – Enrique Iglesias! Efektem tej współpracy jest najgorętszy kawałek tych wakacji – ‘I Don’t Dance (Without You)’. Gościnnie w piosence możemy również usłyszeć pochodzącego z Jamajki Konshens’a – gwiazdę dancehall’u!

Matoma
Matoma Fot. Jimmy Fontaine

To idealny letni kawałek – pozytywny, rytmiczny, z beat’em w średnim tempie jak na lato przystało, do którego od razu chce się tańczyć. Piosenka bez wątpienia zawładnie parkietami na całym świecie! Plusem tego utworu jest to, że nie jest kolejną kopią przebojów Iglesiasa.

Matoma jest ogromnym fanem Iglesiasa, a muzyka Enrique towarzyszyła Norweskiemu artyście w latach jego młodości. To właśnie remix przeboju „Bailando” na platformie SoundCloud był przełomowym momentem w karierze Matomy. Wtedy marzył o tym by wspólnie z Enrique nagrać piosenkę i jego marzenie się właśnie spełniło!

Enrique to artysta, którego podziwiam od lat, więc gdy nagrywaliśmy kawałek w studio pamiętam, że na początku byłem trochę zestresowany. Jednak trema szybko została zastąpiona uczuciem szczęścia. Enrique to niewiarygodnie skromna i wspaniała osoba. Jestem ogromnie wdzięczny, że mogłem poznać najbardziej wpływowego artystę muzyki latynoskiej i wspólnie stworzyć ten utwór. 

Singiel „I Don’t Dance (Without You)” zapowiada nadchodzący debiutancki album artysty „One In A Million„, którego premiera już 24 sierpnia. Znajdą się na nim wszystkie ostatnie przeboje Matomy, w tym: „False Alarm” (feat. Becky Hill), „Lonely” (feat. MAX), „Slow” (feat. Noah Cyrus) oraz „All Night” (feat. The Vamps). Wymienione utwory mają wspólnie na swoim koncie ponad 525 milionów odsłuchań – w samym serwisie Spotify. 

 

 

Odsłuch-zakup singla