Rubra, EC Twins, Keanu Silva

Tym razem mamy przeróbki hitów ABBA, Bananarama i Opus III. Czy one spełniają wasze oczekiwania? Oceńcie sami. Utwory Rubra, EC Twins, Keanu Silva > djpromo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

Rubra, EC Twins, Keanu Silva to wykonawcy u nas mało znani, ale nie oznacza to, że nie warto posłuchać ich przeróbek.

 

Oto cover przeboju ABBA, który pojawia się obecnie przy okazji premiery drugiej części filmu “Mamma Mia” we włoskim labelu Ego. Ta nowa wersja to mocno odważna future bass’owa przeróbka mało u nas znanego producenta Rubra, która nie każdemu może się spodobać. Na pewno jest dobra do klubu big room. Warto jednak to indywidualnie ocenić. Dostępna jedna wersja Extended. Przypomnijmy, że singel szwedzkiego zespołu ABBA, z ich trzeciego albumu . Jedna z bardziej znanych piosenek kwartetu, dotarła na pierwsze miejsce brytyjskiej listy przebojów. Do utworu nagrany został teledysk. W 1980, powstała hiszpańska wersja piosenki, umieszczona została na albumie Gracias Por La Música.

 


Przebój Bananarama z 1984 roku powraca w nowej wersji EC Twins. To projekt amerykańskich braci bliźniaków, którzy kojarzeni są z takich kawałków jak ?I Wanted?, ?So Into You? czy ?Raggatron?. Ich produkcje ukazywały się w Sony Music, Smash The House i disco:wax. Utwór był też popularny pod koniec lat 90-tych w coverze Ace of Base. Teraz wsparci przez znanego z kompozycji dla Spinnin? Records Dmitrija KO oraz wokalistkę Odee, powracają z gorącym coverem, będącym idealną propozycją na tegoroczne wakacje, nie tylko ze względu na tytuł. Produkcja zrobiona w lekkim stylu deep house. Zachowuje klimat oryginału. Dostępna jedna wersja.

 


Utwór powstał w 1983 roku zaśpiewany przez Jane, ale stał się hitem w 1992 roku dzięki angielskiej formacji Opus III. Ta nowa wersja z wytwórni Hexagon Keanu Silva wnosi sporo nowego do oryginału, pocięto tu wokal przez co została uatrakcyjniona. Dostępna jedna wersja Extended.

 


 

Mało nowych wersji? Zobacz wcześniej przedstawiane przeróbki