Mauro Venti LODATO Morgan Page działach House promo

Nasz dzisiejszy przegląd najciekawszych premier House zawiera mało znanych artystów, ale muzyka jest znakomita. I co ciekawe nie ma tu Slap House. Oto Mauro Venti, Barkley feat. Maggie Szabo, Mark Bale, Gamuel Sori i Dina Van Diest.

 

Największe wrażenie wywarł na nas niejaki Mauro Venti. Posłuchajcie koniecznie, bo od razu przyjdzie skojarzenie z klasyka, choć nie ma mowy o kopiowaniu.

 

Przez chwilę przypomina się legendarny Run DMC lub inne tego typu stare kawałki rap – house, głównie z lat 90-tych. Świetny rap (damski i męski) i energetyczny beat podkręcają wraz z basem dramaturgię „Workin’ up a sweat” wydany w labelu Spinnin Deep. Mauro Venti to mało jeszcze znany producent z Włoch.

 

Mark Bale to niemiecki DJ Marco Fricke. Znamy go z kilku utworów, np. z „Block Party” (2020).

 

Barkley to producent znany nam z kilku utworów, które przeszły bez echa, ale ten nowy  „Afterglow”, nagrany z wokalistką Maggie Szabo wydaje się bardzo ciekawy. Prosta i całkiem przyjemna melodia, niezły wokal, szczypta minimalizmu.

 

Gamuel Sori  wystartował w 2020 roku. Ma na swym koncie trzy utwory. Ten ostatni nosi tytuł „I won’t lose you”.

 

Mnóstwo energii i znakomity wokal – tak w skrócie można napisać o nowym utworze z labela Which Bottle?.  To Dina Van Diest , która wcześniej poznaliśmy z utworu „Holding On”.

 

 

Zobacz poprzedni HOUSE PROMO