Michael Jackson - legenda króla popu film

Dokładnie 10 lat temu odszedł “król Pop” czyli Michael Jackson. Z tej okazji stworzono zupełnie nowy film dokumentalny pt.”Michael Jackson – legenda króla popu”. W sobotę 22 czerwca miała miejsce premiera na kanale Planete+. Dużo było już dokumentów filmowych na temat tego artysty, ale ten polecamy. Warto zobaczyć!

 

 

 

 

 

Po ubiegłorocznym , skandalicznym filmie, “Leaving Neverland“, który jeszcze można obejrzeć w HBO (nie polecamy tego erotycznego paszkwila) oraz pewnym zamieszaniu w eterze (Radio Zet odmówiło grania utworów) gwiazda tego genialnego artysty jakby przyblakla. A przynajmniej mniej się mówi o nim.

Tymczasem w 2018 roku we Francji powstał zupełnie nowy film biograficzny “Michael Jackson – legenda króla popu”. 25 czerwca 2009 roku zmarł Michael Jackson. Cały świat pogrążył się wtedy w rozpaczy.

michael jackson legenda popuDokument przedstawia wywiady z osobami z najbliższego otoczenia króla popu. Godzinna kompilacja wywiadów z braćmi, przyjaciółmi, menedżerami, pracownikami, tancerzami oraz choreografami Michaela. Kim był, gdy schodził ze sceny? Jego talent, wyjątkowa osobowość, obsesja doskonałości i wydarzenia, które doprowadziły do jego nagłej śmierci.

Warto obejrze ten film, bo pokazuje zupelnie inna prawdę o tym w gruncie rzeczy nieszczęśliwym człowieku, którego w ostatnich latach Jego życia zaszczuto finansowo i doprowadzomo na skraj bankructwa. Pokazano nawet człowieka, który to zrobił.
Niesamowita jest puenta filmu “Michael Jackson – legenda króla popu”, która w zasadzie mówi wszystko i w kilku krótkich zdaniach wyjaśnia tragizm postaci Michaela Jacksona.
Nie będziemy tego zdradzać. Obejrzyjcie koniecznie ten dokument dostępny w Planete+.