Miqro & Maiqel sunday morning

Zaledwie tydzień temu mieliśmy premierę tego utworu w serwisie www.digitaldj.pl. Teraz Miqro & Maiqel postarali się o klubowy miks utworu “Sunday morning”, który dedykowany jest zwolennikom mocniejszego brzmienia house. Club mix już dostępny w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

 

Po 10-ciu latach Miqro & Maiqel postanowili odświeżyć swój debiutancki singiel. By zachować spójność z wersją oryginalną, użyli kilku pierwotnych ścieżek! A niektóre z nich zostały nagrane od nowa. Podążając za trendem łączenia żywych instrumentów z elektronicznymi podkładami, główny motyw ?Sunday Morning 2018? został wykonany na klasycznej gitarze. Natomiast za ?odświeżenie? partii wokalnej odpowiada finalista 5-tej edycji programu Idol Polska ? Maciej Mazur! Panowie zaprosili go do studia i w klika dni nowa wersja była gotowa!

Gdy słuchamy ?Sunday Morning 2018? to w myślach przenosimy się na plaże, czujemy piasek między palcami i relaksujemy się beztroską atmosferą wakacji – tak oto producenci określają klimat tego utworu w oryginale.

Całkiem niedawno utwór miał swoją premierę na Sunrise Festival 2018 gdzie DJ Miqro grał swojego seta.

 

Dziś DJ’e dostają dodatkowy miks, którego nazwa mówi sama za siebie – Club mix. Ta wersja jest bardziej energetyczna i rozbudowana, a brzmieniowo dominuje tu bas, choć zachowano w niektórych frazach klimat oryginału. Chodzi tu głównie o charakterystyczną gitarkę.

Club mix na chwilę obecną nie ma linku odsłuchowego, dlatego odsłuch znajdziecie tylko po zalogowaniu w serwisie.