Mundial 2018 polskie hity

Rozpoczynamy Mundial 2018! Oto kilka piosenek. Mundial 2018 – Polskie propozycje – oceńcie, które Wam się podobają. Już dostępne dla DJs w serwisie www.digitaldj.pl . Wpisz w wyszukiwarkę słowo MUNDIAL i znajdziesz polskie i zagraniczne hity na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018.

 

Mundial 2018 polskie hity. Czy je mamy? Poznaliśmy już kilka zagranicznych hitów na Mundial 2018, w tym Nicky Jam feat. Will Smith & Era Istrefi – Live it up , Jason Derulo – Colors, DJ Antoine “Ole Ole” czy ostatnio Alfons – “Ole Ole”. Na razie DJ’om wyraźnie najbardziej podoba się utwór Nicky Jam. Teraz czas najwyższy na polskie propozycje. Oto kilka z nich. Niektóre poznaliśmy ostatnio na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

 

TOMBAK – Zespół założony przez trzech przyjaciół, którego frontmanem i autorem tekstów jest aktor Michał Sitarski. Nie koncentrujemy się na żadnym konkretnym gatunku muzycznym, czerpiemy inspiracje zewsząd i mamy ambicje by w przyszłości ?tombak? był synonimem nowego nurtu w muzyce. Naszą siłą jest świeżość, dystans i poczucie humoru. Taneczny utwór, polecamy na parkiety.

 

Dawno temu grupa Kombi podzieliła się i powstały dwie. Kombii przez dwa “ii” do tej pory była bardziej znana. To w niej śpiewał Grzegorz Skawiński (i dalej śpiewa). Natomiast Sławomir Łosowski jest liderem grupy Kombi, która nagrała piłkarską piosenkę. Ostatnio wygrała ona plebiscyt podczas Festiwalu w Opolu  na “Przebój Mundialu 2018”.

 

Piosenka grupy Pectus zrobiona w ich tradycyjnym stylu też brała udział w opolskim konkursie na piłkarski hit Mundialu 2018. Lekka piosenka pop rockowa.

 

Jeszcze inna taneczna propozycja na Mundial 2018 w klimacie Dance, disco i rap. Nie wygrała w Opolu , ale może się podobać.

 

Zupełnie dancingowa propozycja, jak to robi Bayer Full, ale taka muzyka ma swoich fanów, więc warto mieć ten utwór.

 

Z okazji Mundialu 2018 firma MTJ wznowiła album Krzysztofa Krawczyka z piłkarskimi hitami. Oto jeden z tych utworów.

 

jedna z propozycji disco polo na Mundial 2018.