prawda on nas sylwia grzeszczak pelican remix

Przez lata ta wokalistka dostarczyła nam mnóstwa sympatycznych piosenek w charakterystycznym pop rockowym stylu. Dlatego zaskakuje nas taneczne brzmienie utworu “Prawda o nas”, które właśnie pojawiło się w wersji Pelican remix.

 

Wokalistka najlepiej czuje się w bardzo melodyjnym, ale najczęściej melancholijnym repertuarze. Mamy więc do czynienia z pewnego rodzaju eksperymentem utworu “Prawda o nas”. Oto właśnie opublikowany remiks.

 

Sylwia Grzeszczak wydała utwór ?Prawda o nas? na początku kwietnia. Piosenka szybko okazała się przebojem i podbiła polskie listy radiowe, ale – nie wiadomo z jakiego powodu – teraz artystka wydaje taneczny remiks tego utworu.

Producenci (patrz niżej) podeszli do zadania w bardzo prosty sposób. Nie bawią się w zawiłe aranże. Dali schematyczną stopę podbijając ją basem, a wokal ubarwili w tle bardzo dyskretnie. Z pewnością zauważyli walory wokalu Sylwii pozostawiając go na pierwszym planie ze wspomnianą podbitą stopą. To wszystko powoduje, że DJ’e dostają kawałek w stylistyce Dance House.

Singiel ?Prawda o nas? zapowiadał nowy, czwarty już solowy album artystki. Melodia narodziła się ponad rok temu w samochodzie, podczas podróży po Europie. Słowa natomiast pisało życie. Mówią o tym, że między ludźmi nie wszystko da się pięknie ułożyć i przewidzieć. Los zawsze podsuwa nam swój scenariusz, a my staramy się jechać przed siebie, ale często drogą w nieznane.

O producentach

To absolutnie wyjątkowa sytuacja, ponieważ po raz pierwszy artystka w swojej karierze wypuszcza remiks ! Został wyprodukowany przez Pelican Songs, którzy w swoim dorobku mają takie hity jak “Fading” (Alle Farben), “Feel Something” (Robin Schulz) czy “Heard About Me” (Felix Jaehn, Dimitri Vesat, Like Mike Nea).

Pelican Songs to niezależna wytwórnia założona w 2020 roku przez producenta Kevina Davida Zubera. Kevin i jego partner Maciej Puchalski, lepiej znany jako producent Duo Pelican, mają już całkiem niezły dorobek. Ich najbardziej znany u nas utwór to “Paranoia“, dla Darii.

 

Posłuchaj podcast After Weekend 007

Zobacz inny polski remiks dla: Bryska