Naughty Boy Undo Shenseea

Utwór o sporym walorze przeboju – oznacza to, że naszym zdaniem utwór ten ma bardzo duże szanse stać się hitem najbliższych miesięcy. Do tego jest taneczny. Możemy go wam zatem polecić w 100%. Oto Naughty Boy ft. Calum Scott & Shenseea w przyjemnym kawałku “Undo”.

 

 

 

 

 

Rozchwytywany producent i songwriter, autor wielu przebojów ? Naughty Boy ? prezentuje nowy, rewelacyjny kawałek. W tanecznym ?Undo? gościnnie pojawiają się Calum Scott oraz sensacja dancehallu z Jamajki, utalentowana Shenseea. Kawałek zapowiada nowy album Naughty Boy, który ma ukazać się jeszcze w tym roku. Trzeba przyznać, że już za pierwszym razem utwór ‘Undo” wzbudza sympatię. Oparty jest na lekkich brzmieniach tropical deep house, bardzo to zresztą podobne do wielkich hitów Jonasa Blue. Ale nie tylko sam aranż jest tu bardzo udany. Dużo od siebie daje dwójka zaproszonych gości.

Naughty Boy Undo Shenseea
Naughty Boy(fot. Universal Music)

?Undo? to kolejny przebojowy, melodyczny banger w dorobku Naughty Boya. Emocjonalne wokale Caluma Scotta świetnie współgrają z pulsującym, egzotycznym bitem, a Shenseea dba o to, by wszyscy słuchacze natychmiast poderwali się do tańca.

Cieszę się, że udało mi się namówić Caluma i Shenseea do zaśpiewania w tej piosence. To nietypowy duet. Lubię łączyć ludzi z różnych muzycznych światów. Nagle okazuje się, że takie zestawienia mają olbrzymi sens. Oboje mają świeże spojrzenie i wnoszą do piosenki mnóstwo życia ? opowiada Naughty Boy.

Calum Scott wspomina: ? Kto by pomyślał, by w tym samym kawałku miał pojawić się balladowy wokalista z Yorkshire i Shenseea, gwiazda dancehallu? Tylko Naughty Boy! Pamiętam nasze pierwsze spotkanie w jego studiu w Ealing parę lat temu. Usłyszałem od Naughty Boya, że mam świetny głos. Od tego czasu bardzo czekałem na to, byśmy zrobili coś razem. ?Undo? okazało się idealną okazją. Myślę, że ten utwór przemówi do bardzo wielu osób. To prosta opowieść o tym, że chcemy, by wszystko dobrze się ułożyło.

Scott zyskał rozgłos za sprawą coveru ?Dancing On My Own? Robyn, który zgromadził 550 mln streamów na całym świecie. Debiutancki album artysty ? ?Only Human? ? ukazał się w 2018 roku i był najlepiej sprzedającym się kawałkiem solowego wykonawcy męskiego w ciągu ostatnich 12 miesięcy w Wielkiej Brytanii.

Sheenseea zaczynała karierę na Jamajce jako DJ-ka. Jeszcze jako nastolatka rozpoczęła pracę nad własnym materiałem. Dzięki takim singlom jak ?Loodi?, ?Pon Mi? czy ?Shenyeng Anthem? zyskała nieoficjalny tytuł Księżniczki Dancehallu. Wokalistkę można było usłyszeć również na utowrze ?Right Moves? Christiny Aguilery z gościnnym udziałem Tommy?ego Lee Sparty.

 

Naughty Boy Undo

Naughty Boy ma na koncie 3 nominacje do nagrody BRIT, 2,7 miliardów streamów na całym świecie oraz 3 mln sprzedanych singli w samej Wielkiej Brytanii. Do największych przebojów artysty należą m.in. ?La La La? ft. Sam Smith i ?Runnin? (Lose It All)? z Beyoncé i Arrow Benjaminem.

Naughty Boy współpracował również z takimi artystami jak Rihanna, Emeli Sande, Ed Sheeran, Wiley, Wyclef Jean i wielu innych. Muzyk jest w trakcie prac nad drugim albumem studyjnym, następcą ?Hotel Cabana?. Premiera nowego krążka zaplanowana jest na jesień tego roku.