Robin Schulz Harloe All this Love promo

Ten najpopularniejszy obecnie artysta z Niemiec, który osiągnął ostatnio dwa miliardy wyświetleń na kanale YT,  trzyma się brzmienia znanego z poprzedniego utworu “Speechless”. Prosta, ładna melodia, miły głos, a stopa nie za mocna. Oto Robin Schulz – All This Love, tym razem z udziałem wokalistki Harloe. 

 

 

 

 

 

Robin Schulz przeszedł niedawno do historii, zostając pierwszym niemieckim artystą z ponad 2 miliardami wyświetleń na swoim kanale YouTube! Dzisiaj utalentowany DJ z Dolnej Saksoni przedstawia nowego singla ?All This Love?, we współpracy z Harloe, piosenkarką z Los Angeles, która w przeszłości pisała utwory dla m.in. Britney Spears, Charli XCX i Kelly Clarkson.

?All This Love” (feat. Harloe) poprzedzał przebój ?Speechless?, który zdobył 2 miejsce zarówno na polskim jak i na niemieckim airplayu! Co więcej, “Speechless” pokrył się złotem w Niemczech i ma już ponad 130 milionów streamów na całym świecie i 25 milionów wyświetleń na YouTube, oraz znajduje się w TOP200 Spotify chart w 20 krajach (TOP30 w 7 krajach).

Oficjalny teledysk do “All This Love” został nakręcony w Bangkoku, a jego premiera jest zaplanowana na 9 maja! A sam utwór, jak napisaliśmy to sprawdzony schemat Robina czyli prosta, ładna melodia, miły głos, nie za mocna stopa, ale jest też odrobina klubowej energii.

 

Robin Schulz Harloe All this Love promoDodatkowo, Robin Schulz, który właśnie zadebiutował na 49 miejscu na tegorocznej liście tanecznej Billboard, zagra na Arubie na festiwalu ONZ ?Play it Out ? A call to action on Ocean Plastic? już 1 czerwca.

Celem koncertu, prowadzonego przez Przewodniczącą Zgromadzenia Ogólnego ONZ, Marię Fernanda Espinosę, jest zwiększenie świadomości o problemie jakim jest 15 milionów ton plastiku wyrzucanych do oceanu co roku.

Na festiwalu, którego headlinerem jest Ashanti, zagrają też zagraniczni artyści tacy jak St. Lucia, Bomba Estéreo, Nico & Vinz, Rocky Dawuni, a także lokalni muzycy. Wydarzenie można śledzić online na stronie tutaj.

 

 

 

 

 

 

 


Robin Schulz (feat. Harloe) – All This Love > fragment tekstu

….
So what are we gonna do with all this love?
And in twelve years time, will we smile when we think about us? Hey
Our timing is a mess
But that don’t mean that it means less
And if we have to say goodbye ’cause it’s for the best
What are we gonna do with all this love?
With all this love?
With all this love?
With all this love?
Are we gonna box it away
Save it for when it rains in LA
We need it, yeah we need it
Oh, maybe we’ll wake up one of these days
Say the biggest mistake we ever made was leaving
And not thinking ….