nie żałuję doda smolasty, hity listopada 2023

Wow, takich hitów to my chcemy!  “Nie żałuję” to jeden z nowych utworów. Doda umieściła na reedycji swojego ostatniego albumu, który już dokładnie opisywaliśmy. Talie wydawnictwo “stare”, ale też nowe. To z pewnością najlepszy taneczny utwór wokalistki.

 

 

Nie wiadomo w jaki sposób zrodził się pomysł reedycji albumu, ale faktem jest, że przyniosła bardzo przebojowe utwory. Być może był to ogromny sukces “Nim zajdzie słońce“? W “Nie żałuję” zarówno Doda jak i Smolasty swoimi wokalami wywołują emocje, a może nawet wycisną łzy niejednego odbiorcy.

 

Ależ wokal Dody słyszymy “Nie żałuję” [Universal Music] ⭐⭐⭐⭐⭐, ale – co ciekawe – do takiego wokalu, emocjonalnie dostosował się Smolasty.

To chyba najbardziej “solidny” beat słyszany do tej pory w piosence Dody, więc “Niech zajdzie słońce” może czuć się zagrożone

“Aquaria” na nowo

Długo wyczekiwana reedycja podwójnie platynowej płyty “AQUARIA” jest w pewnym sensie nowa, bo zawiera dodatkowo pięć zupełnie premierowych utworów. Gościnnie w dwóch nowych piosenkach usłyszymy Smolastego, ale też Bedoesa 2115.
Promocji albumu towarzyszą spektakularne koncerty w ramach trasy AQUARIA tour, bo wyprzedały się w zaledwie kilka godzin.
Na samym albumie nie zabrakło potrójnie platynowego hitu “Melodia ta”, ale też tak zwanych platynowych. To są: Fake Love, Don’t Wanna Hide, Zatańczę z aniołami, Pewnie już wiesz oraz złotych Wodospadów.

Post scriptum

“Nie żałuję” błyskawicznie zdobywa popularność wśród naszych didżejów, bo nagranie jest już najlepiej pobieranym plikiem w serwisie DigitalDJ.pl. Weszło też do top 10 Polish Dance chart.