DODA i SMOLASTY 💥prześcigają💥”Niech zajdzie słońce”

nie żałuję doda smolasty, hity listopada 2023

Wow, takich hitów to my chcemy!  “Nie żałuję” to jeden z nowych utworów. Doda umieściła na reedycji swojego ostatniego albumu, który już dokładnie opisywaliśmy. Talie wydawnictwo “stare”, ale też nowe. To z pewnością najlepszy taneczny utwór wokalistki.

 

 

Nie wiadomo w jaki sposób zrodził się pomysł reedycji albumu, ale faktem jest, że przyniosła bardzo przebojowe utwory. Być może był to ogromny sukces “Nim zajdzie słońce“? W “Nie żałuję” zarówno Doda jak i Smolasty swoimi wokalami wywołują emocje, a może nawet wycisną łzy niejednego odbiorcy.

 

Ależ wokal Dody słyszymy “Nie żałuję” [Universal Music] ⭐⭐⭐⭐⭐💥, ale – co ciekawe – do takiego wokalu, emocjonalnie dostosował się Smolasty.

To chyba najbardziej “solidny” beat słyszany do tej pory w piosence Dody, więc “Niech zajdzie słońce” może czuć się zagrożone 😻😻😻😻

“Aquaria” na nowo

Długo wyczekiwana reedycja podwójnie platynowej płyty „AQUARIA” jest w pewnym sensie nowa, bo zawiera dodatkowo pięć zupełnie premierowych utworów. Gościnnie w dwóch nowych piosenkach usłyszymy Smolastego, ale też Bedoesa 2115.
Promocji albumu towarzyszą spektakularne koncerty w ramach trasy „AQUARIA tour”, bo wyprzedały się w zaledwie kilka godzin.
Na samym albumie nie zabrakło potrójnie platynowego hitu „Melodia ta”, ale też tak zwanych platynowych „Fake Love”, „Don’t Wanna Hide”, „Zatańczę z aniołami”, „Pewnie już wiesz” oraz złotych „Wodospadów”.

Tracklista:

01. Fake Love
02. Don’t Wanna Hide
03. Girls To Buy ft. Maria Sadowska
04. Bez Ciebie chcę żyć wiecznie
05. Melodia ta
06. No Rush with Jhn McFly
07. Do It Like I Want It
08. Pewnie już wiesz
09. Drinking
10. Tylko Ty i ja
11. Wodospady
12. Zatańczę z aniołami
13. Chcę Cię coraz więcej
14. Nie otwieram oczu
15. Mama
16. Nie żałuje ft. Smolasty
17. I’m not loving it
18. Dom ft. Bedoes 2115

Post scriptum

“Nie żałuję” błyskawicznie zdobywa popularność wśród naszych didżejów, bo nagranie jest już najlepiej pobieranym plikiem w serwisie DigitalDJ.pl. Weszło też do top 10 Polish Dance chart.