jesteś tu
Główna > STREFA DISCO DANCE > Kilka nowości, które DJ Promotion DISCO DANCE poleca na weekend: 17.11.2017

Kilka nowości, które DJ Promotion DISCO DANCE poleca na weekend: 17.11.2017

W mijającym tygodniu udało nam się przygotować dla naszych DJ-ów kilka naprawdę fajnych, tanecznych propozycji na weekend. Choć w porównaniu z poprzednim jest ich mniej to jednak wiele z nich bez wątpienia rozgrzeje parkiety.

 

Pierwszą – i jak dotychczas najlepiej pobieraną – jest najnowsza produkcja naszego przyjaciela z Rumunii, który jest naprawdę popularny w naszym kraju.
MARIO BISCHIN, bo o nim mowa, z sympatii do swoich polskich fanów nagrał kolejny numer w naszym języku – i co najciekawsze wychodzi mu to coraz lepiej.
„Mulatka” to typowa dance’owa propozycja, która naszym zdaniem ma sporę szansę znowu namieszać na listach przebojów – a jak będzie – czas pokaże 🙂

Drugą z polecanych przez nas propozycji jest premierowe nagranie od Grześka i jego formacji FREESTYLE.
„Dama z instagrama” to połączenie tanecznego aranżu z tekstem odwołującym się do popularnego medium społecznościowego.
Wynik oglądalności zaskoczył samego autora – a i na pobieralność nie może narzekać. Czyżby kolejny kandydat do walki o wysokie miejsce na liście TOP50?

Choć młody stażem to już z wieloma sukcesami – mowa o zespole ENJOY, który coraz śmielej radzi sobie na scenie muzyki disco/dance.
Po takich propozycjach jak „Jesteś dla mnie mega” czy „Jedno małe zdjęcie”, które mogą pochwalić się kilku milionowymi wyświetleniami na YouTube przyszedł czas na najnowszy numer, który zagina „Czasoprzestrzeń”.
Numerem o takim właśnie tytułem Paula i Jarek pragną zdobyć serca fanów muzyki tanecznej – naszym zdaniem są na dobrej drodze, bo ta propozycja „robi robotę” 😉

Poza wyżej wspomnianymi utworami polecamy Wam także:

  • CHAMPION – Stop
  • MUSICLOFT – Numerek (Dance 2 Disco Remix)
  • ŁUKASH – Ty jeszcze nie wiesz (Toca Bass Remix)
  • CHOJNACKI BAND & DJ SEQUENCE – Ktoś inny
  • FISHER & MEJK – Bo to miłość (Remix)
  • SPÓŁDZIELNIA GS – Wesele do rana
  • BOYS BAND – Ta chwila
  • SOLEO – Historia wakacyjnej miłości (DJ Cookis Remix)
  • LIMITH – W naszych klubach / Tańczy w rytmie disco

TE I WIELE WIĘCEJ UTWORÓW ZNAJDZIECIE W NAJWIĘKSZYM SERWISIE DLA DJ-ÓW Z LEGALNĄ MUZYKĄ DISCO POLO & DANCE – WWW.DIGITALDJ.PL

Avatar
DJ Double S
DJ Double S to deejay młodego pokolenia, dla którego muzyka to całe życie. Nie zamyka się w jednym gatunku - muzycznie jest człowiekiem uniwersalnym, a czasem nieobliczalnym - łączenie klasycznego disco z brzmieniami house'owymi to w jego setach codzienność, chociaż od wielu lat związany także ze sceną polskiej muzyki tanecznej, której działem zajmuje się w klubie DJ Promotion. Człowiek o niesamowitych pokładach energii, którą dzieli się w ze słuchaczami i klubowiczami. Pracował również jako prezenter radiowy w Radio HOBBY 89,4 FM, gdzie prowadził audycje B4 HOUSE PARTY, poświęconą muzyce klubowej oraz był współautorem audycji "I Love 90's" i autorem "Poranków Disco Polo" na antenie tego samego radia. Od roku 2016 felietonista "Strefy Disco Dance" miesięcznika DJ Raport.
https://fb.me/DJpromotionDiscoDance

Podobne artykuły

na górze