PREMIERY TRANCE

W naszym cyklu przeglądu nowości elektronicznej muzyki EDM dziś w roli głównej premiery Trance, która ostatnio wraca do łask fanów muzyki klubowej. Oto znani i nieznani: Spada ft. Chiara Galiazzo,  Mark Roma ft. Lauren Nicole, Madison Mars & Ralph Aiden i Avigate.

 

Trance powoli wraca do łask fanów muzyki klubowej, ale jeszcze bardziej do łask producentów. Oto kolejne przykłady, a wśród nich znani producenci jak Madison Mars – znany z mega hitu „New vibe who dis„czy „Out of Touch” oraz Spada.

 

 

Ermanno Andrea Spadati aka Spada pochodzi z Włoch, ale przeniósł się do… Pragi. Znamy go z kilku na ogół klimatycznych kawałków Deep House. ten najlepiej do tej pory u nas przyjęty to „Tiger”, z DJ Prezioso.  Tym raz przyśpieszył i dodał energii przez co jego nowy utwór „Waiting” (AFTR:HRS Records) wszedł w melodyjny klimat Trance. Wpokalnie wspiera go w utworze Włoszka Chiara Galiazzo.

Utwór „Need your Love” (CAOS Label) przywodzi nam w pamięci najlepsze czasy muzyki Trance. DJ i producent Mark Roma nie jest debiutantem, ale jest to jego pierwszy utwór u nas. Wokalnie w utworze wspomaga go Lauren Nicole.

Najnowsza propozycja estońskiego producenta Madis Sillamo aka Madison Mars na pierwsze przesłuchanie wydaje się podobna do wielu innych. Jednak „Already gone” (Spinnin Records)  ma całkiem ciekawy przetworzony wokal co ma szanse zapaść wam w ucho. Producenta wspomaga mało znany Ralph Aiden.

Nasze premeiery Trance zamyka zupełnie nieznany wykonawca w ciekawym brzmieniowo utworze „Don’t sleep” (Hexagon), a w tle melancholijny klimat  i całkiem przyjemna melodia. Avigate jest ukraińskim DJ-em i producentem dźwięku. To projekt, który łączy różne style: house, melodyjne techno i brzmienia progresywne