wow, Asdis, Keanu Silva, Toby Romeo, izko

Kolejny raz mamy utwór i producentów, którzy wykorzystują coś znanego i dokładają coś od siebie. To wspólna robota Toby Romeo, Keanu Silva, Izko & Ásdís👌👌. Poznajcie szczegóły.

 

“WOW” – oto prosty i zarazem zabawny tytuł, w którym znajdziecie motyw ze słynnego przeboju z lat 80-tych. Keanu Silva i Toby Romeo pracowali już razem przy ?Hopeless Heart? (prawie 25 milionów odtworzeń na Spotify). Nie dziwi więc, że znów stworzyli coś razem.

 

Można tu powiedzieć “Wow”, bo sam pomysł dopisywania nowego do starego już znamy choćby z “Your Love (9 PM)”. By jednak zrobić to z sensem, trzeba dobrze “pogłówkować”.

Po tym, jak pochodzący z Hamburga Keanu Silva i mieszkający w Salzburgu Toby Romeo bawili się kultowym motywem z ?Children? Roberta Milesa w swoim ostatnim utworze, teraz wybrali melodię sobie znanego ?Tell Me Why? – projektu Supermode. Ten z kolei oparty jest na ?Smalltown Boy? Bronski Beat.

Posłuchajcie oryginału, bo wtedy docenicie, co zrobili ci producenci.

 

Toby Romeo to 21-letni producent, DJ i autor piosenek z Salzburga, karierę rozpoczął w wieku 13 lat, szybko zdobywając rozgłos w Europie.

Odkąd stanął na scenie głównej festiwalu “Electric Love” w wieku zaledwie 15 lat, ciągle jest w centrum uwagi. Od niezwykle udanych oryginalnych współprac, takich jak ?Where The Lights Are Low?, po remiksy dla takich gwiazd jak Alan Walker, Galantis i David Guetta.

Zobaczcie jak gra …

 Keanu Silva to bardzo aktywny producent. Sławę zdobył świetnym re-make ?King Of My Castle? zrealizowany we współpracy z Donem Diablo. Było to w 2019 roku. Potem pisaliśmy o nim wielokrotnie, więc szkoda się powtarzać. Przypomnijmy np. “Music sounds better...”

Asdis to wokalistka i autorka tekstów z Islandii, którą znany głównie z utworu z Gromee.?Worth It?. Jak widać, z miesiąca na miesiąc, rozkręca się. Jak mówi:

  • ?WOW? opowiada o tej iskrze, kiedy po raz pierwszy kogoś spotykasz i od razu czujesz to połączenie, które sprawia, że ??masz ochotę zapytać: ?okej, WOW, gdzie byłeś przez całe moje życie??