Promo Triplo Max

W kategorii „Dance” utarło się, że  przedstawiamy szeroko pojętą muzę lżejszego, nie klubowego, kalibru. I tak jest tym razem, nawet więcej niż zwykle.  Jest oczywiście reggaeton, dance, deep house tropical, a nawet jazzowy akcent. Oto nowe utwory: Bakermat, Triplo Max, DJane HouseCat, Lost Frequencies, 3LAU ft. Justin Caruso, CNCO, MATTN ft. AEMES, Alma > promo już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

To może być hit! Kompletnie nieznana nam formacja Triplo Max w utworze „Shadow”, który jest takim bardzo prostym i nieco minimalistycznym kawałkiem na pograniczu deep house i dance.

 


Ten utwór może Wam się skojarzyć z Federico Scavo „Blow it”, choć w tej podstawowej wersji nie jest tak „zakręcony”. Aż trudno uwierzyć, że utwór znanej nam DJane HouseKat „No More” może nawet przydać się na … wesele. Jest też coś mocniejszego czyli Manuel Lauren Remix. To może wam dobrze „pójść” , sprawdźcie!

 


Również i ten producent zrobił coś lekkiego. Nie pierwszy raz zresztą. Złote i platynowe single, pierwsze miejsca w rozgłośniach radiowych rozsianych po najdalszych zakątkach globu oraz rewelacyjne występy na żywo. Używający pseudonimu Lost Frequencies, belgijski DJ i producent Felix De Laet to bez wątpienia jeden z najważniejszych artystów młodego pokolenia, reprezentujących współczesną scenę klubową.

Utwory takie jak „Are You With Me”, „Reality”, „Crazy” czy „Melody”. Kawałek pt. „Recognise” powstał we współpracy z irlandzkim wokalistą znanym jako Flynn. Jego emocjonalny głos w połączeniu z introspekcyjnymi tekstami, nadaje piosenkom charakterystyczny dla utworów LF klimat.

 


3LAU to producent z USA, mało znany u nas. Piosenka bardzo klimatyczna, ale z taneczną stopą, tak pod hity Alan Walkera. Wokalnie towarzyszy my nieco bardziej znana wokalistka Iselin Solheim.

 


Nowy singiel Bakermat czyli holenderskiego producenta znanego najbardziej z przeboju „One Day (Vandaag)”. Z tym projektem, artysta wtaca do swoich źródeł, łącząc elementy jazzu z soulem i muzyką taneczną czyli to co znamy na przykład z produkcji Parov Stelar.

Myślę, że to co czyni ten utwór wyjątkowym, to jego słodko-gorzki klimat – jest jednocześnie smutny, jak i podnoszący na duchu. Moja muzyka jest zwykle radosna, ale stworzyłem ten utwór podczas okresu mojego życia, kiedy wszystko było mniej perfekcyjne. To utwór o tym, by przeciwstawić się uczuciu, które przyciąga problemy” – mówi Bakermat.

Do utworu powstał animowany teledysk, którego bohaterem jest pies „Matt Baker”, inspirowany prawdziwym zwierzęciem artysty.

 


Zupełnie nieznana wykonawczyni i utwór z pogranicza dance i deep house. Belgijska DJ I producentka muzyczna MATTN, która znalazła się wśród setki najlepszych DJ-ów na świecie w zestawienie Top 100 DJs wg DJ Mag , prezentuje nowy singiel! „Don’t Say A Word” zostało po raz pierwszy zaprezentowane podczas zeszłorocznej edycji Tomorrowland. Do współpracy przy singlu MATTN zaprosiła młodego, utalentowanego wokalistę i songwritera ÆMES. „Don’t Say A Word” to EDM-owy numer, które idealnie sprawdzi się zarówno na klubowych parkietach jak i radiowych listach przebojów!

 


Oto przykład nagrania reggaeton, ale z pomysłem. Mimo bardzo młodego wieku (ma zaledwie 15 lat) ALMA gra już na pianinie, gitarze, sama komponuje i pisze teksty. Tłumaczone z hiszpańskiego imię znaczy „dusza”. Jej cechy charakterystyczne to burza loków, duże, niebieskie oczy i przede wszystkim nietypowa barwa i delikatny głos. Mająca bułgarskie i brytyjskie korzenie ALMA od dziecka była związana z muzyką – uczyła się grać na różnych instrumentach.

Przygodę ze śpiewaniem jednak zaczęła w formie żartu – publikowała na Instagramie filmiki, w których śpiewała covery swoich ulubionych utworów. To właśnie tam młodziutką ALMĘ zauważył jeden z najlepszych rumuńskich producentów – Christian Tarcea, który zauroczony jej głosem i charyzmą zaprosił ją do współpracy. Tak właśnie powstał debiutancki singiel wokalistki – Perfect!

 


Latynowski Boys band CNCO tym razem bez artystów towarzyszących. „Pretend” to utwór po angielsku i hiszpańsku. Na koncie mają takie hity, jak ciągle popularny „Hey DJ„, „Reggaeton Lento” czy „Diganle”.