David Guetta & Afrojack ft Charli XCX & French Montana Dirty Sexy Money

Jeśli się jeszcze nie przyzwyczailiście, że utwór firmowany przez David Guetta będzie zaskoczeniem, to teraz powinniście już o tym wiedzieć. Nowy utwór tego francuskiego producenta to mieszanka elektroniki, hip-hopu i big – roomowych klimatów. Do tego mega goście.

 

 

David Guetta zaprosił Afrojack, Charli XCX i French Montana. I to gwarantuje,że będzie będzie hit, przynajmniej w USA. Nagranie „Dirty Sexy Money” to mieszanka prawie wszystkiego co teraz jest trendy, ale czy w Polsce? Chyba nie, na na USA napewno. Nagranie dedykujemy na czarne parkiety, bo Guetta i Afrojack, którzy wyprodukowali ten kawałek osadzili go na hip-hopowym rytmie, zahaczyli o bliski temu Trap, wrzucili sporo elektroniki EDM, a swoje wokalnie dołożyli Charli XCX i French Montana. Poczekajmy na remiksy, bo pewnie pojawi się coś ciekawego w temacie House. Na razie dostępna wersja radio mix.

 

 

PROMO > David Guetta & Afrojack ft Charli XCX & French Montana – Dirty Sexy Money (Radio mix) już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

Poprzedni artykułPROMO – YUGA, ROYTSON Stars on 45
Następny artykułALBUM MØ When I was Young
W branży muzycznej od 1980 roku. Przez prawie dekadę udzielał się jako prezenter dyskotekowy, z czasem zamieniając to na radio. Najpierw była to legendarna Rozgłośnia Harcerska gdzie prowadził przez pewien czas Listę Przebojów i autorskie programy, potem Program IV Polskiego Radia i Program III "Trójka". Założyciel DJ Promotion. Był jurorem na mistrzostwach świata DJ'ów w miksowaniu. Twórca koncepcji pierwszego w Polsce serwisu cyfrowego dla didżejów www.digitaldj.pl. W styczniu 1999 roku zainicjował i zredagował pierwszy numer "DJ Raport". Jest redaktorem naczelnym "DJ Raport".