JOEL CORRY RAYE BED DAVID GUETTA 1280 x 720

Muzyka Pop w swojej tanecznej odmianie na stałe weszła do mainstreem. Czasem jest to nawet House, ale częściej mieszanka prostej melodii i aranżu z klubowym beatem lub nawet basem.  Oto taki przykład – Joel Corry, Raye i David Guetta razem w utworze „Bed”.

 

Jego „Head & Heart” jest ciągle popularny, a Joel Corry startuje z kolejna premierą. W „BED” producent połączył siły z wokalistką Raye oraz Davidem Guettą. Co z tego wyszło, zobaczcie sami.

 

To już kolejny lekki utwór , który firmuje David Guetta, ale też pierwszy taki dance’owy w repertuarze Joel Corry. Cóż, jak mawiają – „business is business”.  Oto mamy bardzo lekka piosenkę 'Bed”, która powinna trafić do szerokiego grona odbiorców.

bed joel corry
Joel Corry (fot.Warner Music)

Corry tym razem postawił na Guettę, który pod swym klubowym pseudonimem Jack Back zrealizował remix „Head & Heart” oraz Raye, która ostatnio rządzi na listach przebojów za sprawą piosenki „Regardless” feat. Rudimental.

Kipię z ekscytacji, że w końcu wypuszczam w świat „BED” – Włożyłem w ten utwór wiele pracy i miłości, i bardzo się cieszę, że udało mi się zaprosić do współpracy takie talenty jak Raye i legendarny David Guetta. Wspaniale, że wszyscy w końcu mogą posłuchać tej piosenki – mówi Joel.

RAYE od 5 lat odnosi kolejne sukcesy, dzięki współpracy z największymi tanecznymi producentami House takimi jak Jax Jones, David Guetta czy Diplo. Współpracowała też z Charli XCX czy Mabel.

Sprzedała ponad 2,5 miliona nagrań jako solistka i kolejne 3 miliony we współpracy z innymi twórcami. Jednym z takich hitów jest nagrany z Regardem „Secrets” z 2020 roku, który dotarł do 7. miejsca listy przebojów w Zjednoczonym Królestwie. Raye ugruntowała sobie też pozycję jako zdolna autorka piosenek, pisząc utwory dla takich gwiazd jak Beyoncé, Rosalia, Little Mix, Normani, Khalid czy 6LACK, co czyni z Raye jedną z najbardziej utalentowanych i różnorodnych artystów nowego pokolenia.

O Davidzie G. nie wypada pisać, bo robiliśmy top już tyle razy …

 

Zobacz utwór RAYE w REMIX TYGODNIA

Zobacz Joel Corry „Head & Heart” na Polish Dance Chart