play House Promo Jake Tarry Elenoir

Oto pięć propozycji z gatunku House Music, które pojawiły się w tym tygodniu. Elderbrook, Agua Sin Gas x Antoine Clamaran, Sam Feldt i Kate Ryan, DJ Lora, Nora En Pure > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Jego najbardziej do tej pory znany kawałek to „Cola” – firmowany jako Camelphat, Elderbrook . Ten nowy kawałek pt. „Old Friend” brzmi ciekawie, choć jest dość oszczędny w ozdobnikach brzmieniowych.

 


Label Route 75 przysłał promo – bardzo tribalowy kawałek house, ale mamy w końcu Karnawał i to idealny czas dla takiej muzy. Nazywa się „Batchapa”, a firmują go znani nam Agua Sin Gas i Antoine Clamaran. Gdy grasz „Samba de Janeiro” – zagraj przy okazji to! Wejdzie jak „w masło”.

 


Dawno nie słyszana Kate Ryan i Sam Feldt w kawałku, który mocno przypomina hit „Crazy” Lost Frequencies & Zonderling. Sama kompozycja także jest podobna. Czy to dobrze? Oceńcie sami. Kawałek deep house jest lekki i przyjemny dla ucha.

 


DJ Lora przekonał Sirup Music swoimi dwoma funkowymi tech house’owymi utworami. Lora już opublikowała kawałek w tej wytwórni w 2016 roku. AFRICAN DANCEHALL EP zawiera dwa energetyczne sztuki tech house, ale bardzo kołyszące. Oto jeden z tych nowych utworów.

 


Szwajcarka Nora En Pure nie pierwszy już raz łączy działania z Ashibah, ale „We Found Love” tym raem nie w Sirup Music , ale w Spinnin Records. Klimatyczny kawałek, który może się przydać gdzy chcecie ostudzić nieco energię na parkiecie.