Joey London Promo House Hey Baby Jonas Aden sonny fodera

Oto nasza selekcja najciekaszych nagrań z premier minionego tygodnia w zakresie House Music. A mamy bardzo ciekawy muzycznie tydzień. Oto przykłady: Misha K, Kungs x Throttle, Jonas Blue, Lucas & Steve, Gabriel Boni & Joy Corporation > już dostępne w serwisie www.digitaldj.pl

 

 

 

 

Genialny kawałek! Ciekawe złożone dźwięki, wyrazisty beat oprawiony w bardzo dobre sample, szczypta romantyzmu, niski męski wokal i bardzo charakterystyczny motyw główny to najważniejsze cechy dobrego kawałka.  Misha K pochodzi z Rosji, ale mieszka i działa w Nowym Jorku. Dostrzegł go Tiesto i “przygarnął” do swojego labela AFTR:HRS.

 


KIedy dwóch takich producentów robi razem to musi wyjść COŚ ciekawego. A wyszedł kawałek mieszający stare z nowym czyli z czasów disco wstawiono bas i kilka dźwięków w tle , a z nowych czasów wykorzystano progresję, mocny beat, niewielką dawkę elektroniki, a do tego zsamplowany wokal.

Kungs i Throttle połączyli siły, by podbić każdy parkiet za sprawą ?Disco Night?. Po olbrzymim sukcesie ostatniego singla ?Be Right Here?, francuski DJ wraca do klubowych korzeni. Obaj artyści mają olbrzymi apetyt na wywołanie u słuchaczy nieposkromionej chęci tańca. Nowoczesna produkcja połączona jest w ?Disco Night? z retro klimatem.

 


https://www.youtube.com/watch?v=C5WoA_n0pso

Gabriel Boni & Joy Corporation to wykonawcy nam nieznani. Obaj pochodzą z Brazylii. Wydają w Spinni Records. Ich całkiem lekki kawałek vocal house “Best Time Of My Life” to mieszanka muzy house z trąbkami, gitarą, a nawet harmonijką. Przyjemnie się tego słucha.

 


Taneczny kawałek oparty na lekkiej stopie house, z reggaetonowym podbiciem, z wokalnym udziałem: Lennon Stella – znana jest najbardziej z występów w popularnym serialu ?Nashville?, natomiast Liam Payne zyskał rozgłos nie tylko dzięki One Direction, ale również za sprawą solowych singli takich jak ?Strip That Down?, ?For You? i ?Familiar?.

Za sprawą ?Rise? z Jack & Jack Jonas Blue zadbał o częstą obecność w głośnikach i słuchawkach latem, natomiast jesienią wielce prawdopodobne, że wszyscy będziemy słuchać ?Polaroid?. Tym razem Jonas Blue połączył siły z Liamem Payne?em oraz Lennon Stellą! Kawałek promuje debiutancki album Jonas Blue, który ukaże się w listopadzie tego roku.
Produkcją utworu zajął się Jonas Blue, natomiast autorami kawałka są Jonas, JP Cooper, Sam Romans i Ed Drewett. Taki zestaw nazwisk gwarantuje przebój! ?Polaroid? to znakomite połączenie popu i r&b z zapadającym w pamięć refrenem oraz groove?em, któremu nie da się oprzeć. Wideo do utworu zostało zrealizowane na Manhattanie.

?Rise? to jeden z największych hitów 2018 roku (ponad 500 mln streamów na całym świecie, a liczba wciąż rośnie). Jonas Blue do tej pory zgromadził ponad 5 miliardów streamów i sprzedał 30 mln singli. Artysta ma na koncie 4 nominacje do nagród BRIT oraz 85 platynowych płyt na całym świecie (za takie single jak ?Fast Car?, ?Perfect Strangers? czy ?Mama?).


Nowy utwór już tego bardzo popularnego u nas duetu producenckiego Lucas & Steve to ewidentne nawiązanie do popularnych hitów Avicii. Można rzec, że panowie celowo bardzo wyraźnie nawiązali w “Where Have You Gone (Anywhere)” do brzmienia tego nieżyjącego już słynnego producenta. Gdybyśmy nie znali ich kreatywności, prawdopodobnie pojawił by się zarzut o kopiowanie.