Lost Frequencies , Sjur , Sam Smith

W tym tygodniu znów napłynęło do nas sporo muzyki house różnego rodzaju. Liam Payne, Will Sparks vs Luciana, Lost Frequencies, Consoul Training to kilka naszych rekomendacji house z tego tygodnia w serwisie www.digitaldj.pl.

 

https://www.youtube.com/watch?v=ThkYG6jlOOQ

Liam Payne i jego kolejny solowy singiel brzmi bardzo ciekawie. Mamy trzy fajne remiksy taneczne, każdy inny. Cash Cash remix ma lekki, przyjemny dla ucha beat i feeling house. Łatwo wpada w ucho, warto go zagrać.

 

Przebój ?Are You With Me?, to ponad 200 milionów wyświetleń teledysku w serwisie YouTube. Kolejny hit Lost Frequencies zatytułowany ?Reality?, może pochwalić się 100 milionami odsłon. Do tego pierwsze miejsca w stacjach radiowych na całym świecie oraz platynowe i złote wyróżnienia. Ale to nie wszystko, bo utwory takie jak ?Beautiful Life?, ?What Is Love 2016? czy ?Here With You?, spotkały się z równie gorącym przyjęciem, zarówno przez fanów jak i krytyków muzycznych. Łącznie, jego single osiągnęły kosmiczny wynik, ponad miliarda streamów w serwisie Spotify! Po ogromnym sukcesie, jaki belgijski DJ i producent Felix De Laet osiągnął już na samym początku swojej kariery, przyszedł czas na kolejny ważny krok. Jest nim własny label Found Frequencies oraz wydany jego nakładem singiel ?Crazy?, z udziałem duetu Zonderling.

 

https://www.facebook.com/consoultrainin/videos/10155798997244519/

Consoul Trainin  aka John Efthimiou pochodzi z Dubaiu. Znamy go z wielu przeróbek starych hitów. Teraz zaserwował nam bardzo fajny spokojny melodyjny deep house ze … skrzypcami, za które odpodiada duet DubViolins.

https://www.youtube.com/watch?v=yHCSSOwoYSo

Dla fanów mocnej muzy big room mamy bardzo fajną propozycję holenderskiego producenta Jay Hardway i mniej znanego MOTi.

 

https://www.youtube.com/watch?v=wIfGVXuvyAs

Zwracamy uwagę na  ten kawałek bounce, choć być może macie dość tego stylu, ale znakomity wokal Luciana , która często nazywa się “Królową electro”. To nie pierwszy jej kawałek razem z australijskim producentem Will Sparks. Ten utwór od razu wchodzi w nogi!