Quarterhead, Cheat Codes i Kiddo

Nazwa Quarterhead kojarzy nam się bardzo dobrze z powodu kilku wcześniejszych produkcji, m.in. z Ofenbach.  Dodatkowo w „Lucky” mamy innych znanych już artystów. Czy utwór powtórzy sukces ich wielkich hitów ?

 

Niemiecki duet Quarterhead , który tworzą Josh Tapen i Janik Riegert rozgłos zdobył dzięki „The Passenger”. Zgromadził on ponad 100 milionów streamów oraz „Head Shoulders Knees & Toes”, który ma już ponad 400 milionów streamów. Teraz wydają „Lucky”.

 

Czy „Lucky” powtórzy sukces ich wielkich hitów? Po pierwszym wydaje się, że raczej mainstreemowym hitem nie, ale nie znaczy to, że nie będzie się podobał. Największym plusem zdaje się być charyzmatyczny i zachrypnięty wokal Kiddo. Producenci zrobili całkiem oryginalny (już nie slapowy) kawałek, a jego linia melodyczna destynuje go na parkiety klubowe. Tylko po co to „la la la”?

Quarterhead mówią

  • Podczas pierwszej sesji z Kiddo wymyśliliśmy refren, ale czegoś nam wciąż brakowało. Refren chodził nam po głowie przez miesiące, więc w końcu zaprosiliśmy Cheat Codes, by dołożyli coś od siebie i tak powstało to cudo. Jak się okazuje, czasem trzeba trójki zupełnie różnych artystów, by z ich pomysłów powstało coś wyjątkowego.

Cheat Codes:

  • Podziękowania dla Quarterhead i Kiddo, że zaprosili nas do współpracy przy „Lucky”. Kiedy słuchamy tej piosenki, nasze główne skojarzenia to taniec, śmiech i miłość, która jest dobra na wszystko. Szczególnie, gdy ma się farta.

 Kiddo dodaje:

  • Lucky” to piosenka o tym, by zapomnieć o problemach i skupić się na dobrej zabawie Wspaniale pracowało mi się z Cheat Codes i Quarterhead.

 

O Cheat Codes

to pochodzące z Los Angeles trio ma już łącznie ponad 6 miliarda odsłuchów oraz takie hity, jak „No Promises” (feat. Demi Lovato), pokryty złotem „Feels Great” (feat. Fetty Wap & CVBZ) czy także złoty, przełomowy „SEX” z Kriss Kross Amsterdam.

Kiddo

to szwedzka wokalistka, autorka piosenek, która dała się poznać dzięki singlom „Drunk & I Miss You”, „Bang My Head” i „Coming Down” oraz współpracy z Robinem Schulzem przy „All We Got”.