YOUNG RIGHT NOW, Robin Schulz, Dennis Lloyd

„Young Right Now” czyli „teraz młody” – tak oto Robin Schulz i wokalista Dennis Lloyd zatytułowali wspólny utwór. Jest to zdumiewające, bo firmują ten przekaz faceci lekko przed i po trzydziestce.

 

Coś tu jest nie tak! Młodzi faceci czyli Robin Schulz i Dennis Lloyd nagrali hymn na cześć młodości ” Young right now „? O co tu chodzi?

 

Ładna melodia i chwytliwy refren, bo jest nawet „O!”. A więc znów Robin robi co ewidentnie na listy przebojów. Nie pierwszy raz.
Nieznany nam bliżej Dennis Lloyd napisał tę piosenkę dziesięć lat temu, gdy był osiemnastolatkiem wchodzącym w dorosłość. Numer musiał jednak poczekać na Robina Schulza, który do indie-popowej melodii dodał pełną pozytywnej energii, taneczną produkcję.

I tu na się rozwiewa pewne zaniepokojenie …

co ci dwaj trzydziestolatkowie chcieli przekazać. Po prostu uznali, że to chwytliwy utwór. Inaczej (gdyby powstał teraz) można by pomyśleć o jakichś konsekwencjach związanych z pandemią.

Robin mówi:

Żyjemy w trudnych czasach, nasza planeta cierpi i szczególnie młode pokolenie musi stawiać czoła nowym wyzwaniom. O tym właśnie śpiewa Dennis, jednocześnie zdając sobie sprawę, że nie ma opcji, by się poddawać.
Jestem wielkim fanem muzyki Dennisa i od dawana rozmawialiśmy o tym by zrobić coś razem. Cieszę się, że w końcu znaleźliśmy czas, a na dodatek nagraliśmy utwór, który jest jednym z moich ulubionych…

a Dennis dodaje:

– Fantastycznie, że Robin dodał świeżości do piosenki, którą napisałem, gdy miałam osiemnaście lat. Tekst i zawarte w nim pytanie dziś są jeszcze bardziej zasadne.

Dennis Lloyd kto to?

to z kolei izraelski producent, wokalista, autor piosenek i multiinstrumentalista, który też może pochwalić się złotymi i platynowymi certyfikatami, które gromadzi odkąd w 2016 roku zadebiutował singlem „Nevermind”.
Choć to pierwsza kooperacja artystów, o tym, że ich muzyczne światy współgrają mogliśmy się przekonać za sprawą remiksu piosenki „Never Go Back” Dennisa, który przygotował Robin. Wydany w 2019 roku kawałek ma dziś 65 milionów streamów na Spotify.