regards raye secrets tom field remix.png

Nie Hugel, MOTi czy Consoul Trainin, ale mało znany producent Tom Field wygrał nasz plebiscyt na najciekawszy remix tygodnia.  Jego wersja utworu Regard & Raye “Secrets” zyskała najwyższe oceny polskich DJ’ów. Oto Top 10 najlepszych remiksów tygodnia.

 

 

Cieszy nas obiektywne podejście DJ’ów w swoich ocenach, bo tym razem nie wygrywa nikt znany, a wręcz przeciwnie – mało znany producent. Nazywa się Tom Field. Mamy nawet podejrzenie, że jest to ktoś znany, bo nie sposób dowiedzieć się kim jest ten tajemniczy producent, który wygrał w tym tygodniu remiksując utwór Regard i RAYE “Secrets”. Po przerwie powraca też formacja Master Blaster. Trzy remiksy umieszcza w Top 10!

 

 

?Secrets? to piosenka kosowskiego artysty Regarda i brytyjskiej wokalistki RAYE. Singiel jest następcą ?Ride It?, który odniósł międzynarodowy sukces komercyjny po tym, jak stał się wirusową sensacją w aplikacji TIK Tok.

Sukcesy

Wydał cover house piosenki Jaya Seana ?Ride It?. Zyskał on na znaczeniu po tym, jak uzyskał ponad 4,0 miliona wyświetleń w TikTok. DJ Regard podpisał kontrakt z Ministry of Sound, a ?Ride It? został wydany w lipcu 2019 roku. Singiel znalazł się na szczycie listy Spotify Viral w USA i ostatecznie miał ponad milion odtworzeń na Spotify. Do końca sierpnia 2019 roku nagranie trafiło na 21 miejsce na liście Billboard Hot Dance / Electronic Songs.

Dyrektor ds. Współpracy muzycznej w serwisie TikTok Europe podkreślił sukces Regard jako ?świetny przykład tego, jak TikTok może wspierać artystów, zapewniając platformę do promowania ich piosenek wśród globalnej publiczności?.

Producent zagrał w programie BBC Top of the Pops z Jayem Seanem w dniu 30 grudnia 2019 r.

DJ Regard mówi:

w wywiadzie dla Headliner Magazine, że remiks ?Ride It? przyszedł do niego, kiedy był na tzw. rauszu:

?Byłem bardzo pijany wracając do mieszkania z koncertu i słuchałem piosenki Jaya Seana. Grzechotanie w mojej głowie z systemu nagłaśniającego na moim koncercie stanowiło idealne połączenie, aby stworzyć utwór! W chwili, gdy wróciłem do domu, zacząłem tworzyć podstawowy pomysł na remiks Ride It ?. Czasem i tak bywa.

 

A co jeszcze z remiksów ?

 

Zaledwie minimalnie przegrał remix  do tego utworu.

Udanie powraca dawno nie słyszana formacja Master Blaster. Aż trzy remiksy nagrania “4 ever 1” znalazły się w Top 10 remix tygodnia. Pierwotnie grupę tworzyli Alfonso Bernasconi, Sascha van Holt i Mike De Ville, a obecnie tylko ten ostatni.

 

Top 10 remix tygodnia

  1. Regard & Raye Secrets Tom Field Extended Remix 4,13
  2. PS1 feat. Alex Hosking Fake Friends VIP Extended Mix 4,10
  3. Master Blaster feat. Hayley Jone 4 Ever 1 Rico Bernasconi vs Master Blaster Extended Remix 4,00
  4. Master Blaster feat. Hayley Jone 4 Ever 1 Tom Belmond Extended Remix 3,57
  5. Minelli x Inna Discoteka Enrico Ostendorf & DJ Blackstone Remix Extended 3,25
  6. Sigma, John Newman High On You Foama Extended Mix 3,17
  7. Master Blaster feat. Hayley Jone 4 Ever 1 Rico Bass Revival Extended Remix 3,00
  8. Teddy Cream Home Rokston & Leon Brooks Extended Remix 2,86
  9. PS1 feat. Alex Hosking Fake Friends Disciples Remix 2,80
  10. PNAU & Vlossom Lucky Bag Raiders Remix 2,80