Rick Astley The best of me

Na pewno znają i pamiętają go wszyscy DJ’e grający muzykę lat 80-tych. Takie utwory jak “Never gonna give You up” czy “Together forever” grane są po dziś dzień. To było wówczas genialne! Artysta od czasu swoich sukcesów miał tylko jedną dłuższa przerwę w latach 90-tych, by powrócić w 2001 roku. I tak jest co kilka lat. Tym razem jednak zdecydował się jednak na pewne podsumowanie czyli przypomnienie swoich największych hitów, ale połączone z premierowym materiałem w postaci albumu “The Best of me”.

 

 

 

 

 

 

W 1987 roku, Rick Astley za sprawą ?Never Gonna Give You Up? stał się jednym z najpopularniejszych wokalistów na świecie. Utwór niemalże od razu podbił światowe listy przebojów i znalazł się w UK TOP 10 hits. Doskonały początek kariery pozwolił Rickowi uplasować się wśród czołowych popowych artystów na wiele lat. Rick Astley sprzedał ponad 40 milionów płyt a następnie usunął się w cień i skupił się na życiu rodzinnym. Po 30 latach muzycznej podróży powtórzył sukces z początku kariery, wydając w 2016 roku album ?50?, który osiągnął status platyny! Nie pamiętacie tego? Zobaczcie.

 

Nowy album Ricka Astley?a pojawi się 25 pażdziernika 2019 i jest kompilacją największych hitów artysty, celebrująca jego niesamowitą karierę. ?The Best of Me? wydaje BMG i zawierać będzie utwory takie jak: ?Whenever You Need Somebody?, ?Together Forever?, ?Beautiful Life? wspomniany wcześniej ?Never Gonna Give You Up? w nowej aranżacji oraz całkowicie nowy utwór ?Every One Of Us?.

 

Nowy album jest krokiem w przyszłość, nie zapominając tym samym o przeszłości. Singiel promujący – premierowy ?Every One Of Us? został skomponowany oraz wyprodukowany przez samego artystę. Artysta sam również nagrał partie wszystkich instrumentów! Ten singel nie jest tylko nową produkcją, jest również świadectwem ogromnych umiejętności, oraz niezwykłego warsztatu technicznego i kompozytorskiego Ricka Astley?a.

Oto co mówi Rick Astley:

To niesamowite doświadczenie, ponowna praca nad ?Never Gonna Give You Up? była naprawdę inspirująca…. ten utwór to moje muzyczne DNA, to nie było łatwe, lecz mam nadzieję że nowa wersja spodoba się wam tak samo jak mi. ?Every One of Us z kolei opowiada  o mocy którą ma każdy z nas. Każdy ma coś, czym może obdarować drugą osobę, nawet jeśli nie zawsze o tym pamięta. Jestem szczęściarzem że mogę czuć tę moc za każdym razem kiedy wychodzę na scenę.

 

Era brzmienia Stock-Aitken-Waterman już minęła, co zatem artysta nam proponuje oprócz odświeżeń. Właśnie ?Every One Of Us? – utwór całkiem taneczny, oparty na funky, ale zmieszany z pop-dance, przez co nie jest za bardzo amerykański. Wokalnie brzmi to przyzwoicie, ale przydałby się jakiś remiks jeszcze bardziej taneczny.

 

Rick Astley ?The Best of Me? tracklista:

CD1:

 1. ?Every One Of Us?
 2. ?Never Gonna Give You Up?
 3. ?When I Fall In Love?
 4. ?Whenever You Need Somebody?
 5. ?When I Fall In Love?
 6. ?Together Forever?
 7. ?(It Would Take A) Strong Man?
 8. ?She Wants To Dance With Me?
 9. ?Take Me To Your Heart?
 10. ?Hold Me In Your Arms?
 11. ?Cry For Help?
 12. ?Sleeping?
 13. ?Lights Out?
 14. ?Keep Singing?
 15. ?Angels On My Side?
 16. Dance?
 17. ?This Old House?
 18. ?Beautiful Life?
 19. ?Try?
 20. ?She Make Me?
 21. ?Never Gonna Give You Up? (Pianoforte)

CD2:

 1. ?Together Forever (Reimagined)?
 2. ?Whenever You Need Somebody (Reimagined)?
 3. ?When I Fall In Love (Reimagined)?
 4. ?Beautiful Life (Reimagined)?
 5. ?She Wants To Dance With Me (Reimagined)?
 6. ?Hold Me In Your Arms (Reimagined)?
 7. ?Cry For Help (Reimagined)?
 8. ?Keep Singing (Reimagined)?
 9. ?Angels On My Side (Reimagined)?
 10. ?Try (Reimagined)

 

 

 

 

Stare powraca. Zobacz co planuje Michał Bajor.