RUNNING Martin Jensen Theresa Rex i Cheat Codes
Martin Jensen, Theresa Rex i Cheat Codes (fot. Universal Music)

W utworze “Running” usłyszycie to co lubicie. Martin Jensen postarał się tym razem nawet lepiej niż ostatnio. A zrobił to razem z ekipą w składzie: Theresa Rex i Cheat Codes.

 

Duński producent i DJ Martin Jensen połączył siły z rezydującym w Los Angeles znanym nam bardzo dobrze trio Cheat Codes oraz mniej znaną Theresą Rex. Sprawdźmy dlaczego “Running” może się podobać.

 

“Running” został zrobiony wg sprawdzonego schematu brytyjskiego House. Sporo już tego mamy na rynku, ale z utworu
Martina Jensena, Theresy Rex i Cheat Codes aż kipi energią. Ale to nie wszystko.

Producenci inspirując się latami 90-tymi zaserwowali nam kawałek bardzo inteligentnie stylizowany właśnie tą dekadą. Jest nawet brzmienie “Marimba” z najsłynniejszego klasyka tamtych czasów.

Utwór podobny jest stylistycznie (UK House) do obecnie bardzo popularnego “My heart goes boom (la di da)”, ale nie jest taki słodki i ma więcej klubowej energii.

O nich

Martin Jensen w ubiegłym roku wydał m.in. znakomicie przyjęte single ?Can?t Come To The Phone? z Amber Van Day i N.F.I oraz ?Make My Mind Go? feat. Rompasso, FAULHABER & JONASU. Został też po raz drugi jurorem w duńskiej wersji programu ?X Factor?. U nas jakoś nie zaliczył jeszcze hitu na miarę swojej popularności na świecie. Może się to jednak właśnie teraz zmienić. MJ Mówi:

  • Energia całej naszej ekipy była po prostu niesamowita. Widziałem, że ponowna współpraca z Theresą będzie czymś nadzwyczajnym, a kto lepiej by nas wsparł niż nasi serdeczni koledzy z Cheat Codes.

No właśnie Cheat Codes wydają się w tym towarzystwie na tych z największym dorobkiem. Ich 6 miliardów streamów to nie byle co. Jak mówią:

  • Cieszymy się, że zaczynamy 2022 rok razem z naszymi przyjaciółmi Martinem i Theresą. Zależało nam, by wnieść do tej produkcji tak dużo pozytywnej energii, jak to możliwe i stworzyć prawdziwy hymn. Z ?Running? szykujemy się na podbój 2022 roku.

Theresa Rex , podobnie jak Jensen, pochodzi z Danii. Znana jest z przebojów takich artystów jak Jonas Blue, Alle Farben oraz Dimitri Vegas & Like Mike. Największy sukces przyniosła jej jednak współpraca ze swoim rodakiem, Martinem Jensenem, w ?Solo Dance?, który ma już ponad 649 milionów streamów na Spotify. Mówi:

  • Wspaniale było znów pracować z Martinem i z całą resztą – opowiada Theresa. – Minęło już trochę czasu od ?Solo Dance?, ale uważam, że ?Running? to doskonała kontynuacja, a dzięki Cheat Codes, stworzyliśmy coś magicznego.