jesteś tu
Główna > AKTUALNOŚCI > Jonas Blue feat. Theresa Rex – What I Like About You

Jonas Blue feat. Theresa Rex – What I Like About You

Po 2018 roku pełnym hitów i premierze debiutanckiego albumu „Blue”, Jonas Blue nie zwalnia tempa. Przedstawiamy jego najnowszy kawałek „What I Like About You”, w którym gościnnie pojawia się duńska gwiazda pop o niesamowitym głosie – Theresa Rex. Oto premiera utworu: Jonas Blue feat. Theresa Rex – What I Like About You.

 

 

 

 

„What I Like About You” uchwyca ekscytację uczuciem na początkowym etapie. Charakterystyczna, przestrzenna produkcja Jonasa Blue idealnie komponuje się z niezwykle ciekawym głosem Theresy Rex, który można kojarzyć z utworu „Solo Dance” Martina Jensena.

 

JOnas BlueJak przyznaje sam Jonas:

 Już w momencie, gdy po raz pierwszy usłyszałem głos Theresy, wiedziałem, że chcę z nią kiedyś procować. W każdym słowie, które śpiewa, jest mnóstwo emocji i charakteru. Cieszę się, że mogę wspierać ten niesamowity talent.

Jonas Blue od czasu przełomowego w karierze coveru „Fast Car” z repertuaru Tracye Chapman zgromadził na koncie ponad 7 miliardów streamów, sprzedał 38 mln egzemplarzy singli, zdobył 5 nagród BRIT, miał cztery single w top 5 UK oraz ponad 120 razy otrzymał wyróżnienie platynowej płyty. DJ i producent zawojował listy przebojów takimi hitami jak „Rise” ft. Jack & Jack czy „Polaroid” ft. Liam Payne & Lennon Stella.

Jeszcze do 2017 roku Jonas tworzył muzykę w garażu swojego ojca. Teraz, jako właściciel wytwórni Blue Future, muzyk chce promować nowe talenty, które poznaje podczas nieustannych podróży po całym świecie. Ciągle do przodu – to zawsze było motto Jonasa Blue. Na rzie na koncie ma jeden album „Blue„.

 

 


… you make me bad and I don’t know
you make me bad and I don’t know
that’s what I like about you
that’s what I like about you
you make me bad and I don’t know
you make me bad and I don’t know
that’s what I like about you
that’s what I like about you

I don’t care if my daddy don’t think we’re the perfect pair
it’s my affair
I fon;rt know why my mama worries when I;m out all night
she thinks I’m 9

I tried to fight against it, shut out what all my friends said
Can’t get you out of my head,
I keep letting you in, though I know it’s not a good thing
I got you under my skin …..

 

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blogger.com
  • Reddit
  • Twitter
  • Wykop
  • Yahoo! Bookmarks
  • Śledzik
  • Śledzik

Podobne artykuły

na górze