Saturday Sunday david guetta jason derulo

“Saturday / Sunday” i inne dni tygodnia – to patent już nie raz wykorzystywany, ale nie ostatnio. Dwóch topowych artystów nagrało znów razem, ale jak wiemy nie daje to gwarancji sukcesu utworu. Jakie ma on szanse ?

 

Prawie pięć lat temu nagrali “Goodbye” i odniesli sukces na listach przebojów, potem David Guetta remiksował kawałek Jasona, a dziś ponownie pojawiają się obaj – jako firmujący wspólną piosenkę – “Saturday / Sunday”. Ku naszej uciesze bardzo taneczną.

 

“Saturday / Sunday” może się wam spodobać, przede wszystkim dlatego, że jest oparte na akustycznym samplu. Czyni go to bardzo pogodnym, ma także bardzo lekką , ale wyraźnie zarysowaną stopę. jest więc jak najbardziej tanecznie.

No i tego charakterystyczny wokal (z zaśpiewem) Jasona Derulo czyli ten kawałek bardzo przyjaznym dla ucha. Do tej pory wokalista znakomicie sprawdzał się na naszych parkietach w takim bardzo europejskim klimacie. “Acapulco”, “Love Not War (The Tampa Beat)” czy “Take you dancing” – to były hity…

Nie taki zwykły kawałek

Jason Derulo będzie świętował premierę “Saturday/Sunday” pełnowymiarowym występem, który dobędzie się w niedzielę, 12 lutego, podczas trzeciego dorocznego NFL TikTok Tailgate. To kluczowa impreza poprzedzająca legendarny finał rozgrywek w USA “Super Bowl“.

Całą imprezę można śledzić na profilu NFL na TikToku. Ponadto część show Derulo – w którym usłyszymy m.in. przebój “Talk Dirty” – będzie transmitowana na amerykańskim kanale FOX, w programie Super Bowl LVII Pregame Show.

Jason i David mówią…

Jason:

  • Wspaniale było współpracować z Davidem Guettą przy tym nowym utworze. Pracowaliśmy razem jakiś czas temu nad “Goodbye” z Nicki Minaj, więc świetnie było znowu znaleźć się w tej samej drużynie. To numer gotowy na lato. Nie mogę się też doczekać, kiedy damy czadu podczas weekendu Super Bowl.

David dodaje:

  • To utwór, który uwielbiam i uważam, że to będzie banger. Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogłem w końcu jeszcze raz pracować z Jasonem.

 

Na topie

Derulo jest obecnie jedną z największych gwiazd TikTok’a, zajmując 4. miejsce wśród najczęściej śledzonych mężczyzn na platformie do udostępniania wideo. Jego i tak już astronomiczna obecność na TikToku rośnie z dnia na dzień. Obecnie gwiazdor może pochwalić się blisko 57 milionami obserwujących na całym świecie. Do tego ponad 1.2 miliardy polubień.

Obecnie Jason pracuje nad swoim wyczekiwanym piątym albumem – i pierwszym nagranym dla Atlantic Records.

David Guetta to zwycięzca plebiscytu Top 100 DJs “DJ Mag” w 2011, 2020 i 2021 roku. Dwukrotny zdobywca Grammy i międzynarodowa ikona sceny dance. Zgromadził 10 miliardów streamów i sprzedał 75 milionów płyt.

Czy tym razem będzie sukces? Posłuchajcie i spróbujcie sami na to odpowiedzieć.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez David Guetta (@davidguetta)