save the world c-Bool

W “Save the world” usłyszycie nowy utwór producenta, który od kilku lat przyzwyczaił nas do zupełnie czegoś innego. Czy to na pewno C-BooL? 😔⚡😔 Odpowiedź na dole.

 

“Świat się wali” czas “ocalić świat” ( Save the world ) zdaje się “krzyczeć s swoim nowym utworze C-BooL. Próbujemy to ustalić.

Czy takie brzmienie to rzeczywiście zaskoczenie? Są argumenty na NIE, zważywszy choćby ostatnie kawałki tego producenta, którym jest blisko do stylistyki dance. Mowa o “What Can I Do” , a ostatnio “All Night”, z Tribbs’em.

Na pewno nie zaskoczyło to jego fanów, bo Grzegorz jakiś czas temu w jednej z relacji pisał, że zamierza powrócić do swojego starego brzmienia. Zrobił to teraz dosyć fajnie, bo użył starych fotek (wyżej na foto z żoną Moniką), ale także winyli, z których kiedyś korzystał.

To ostatnie  wywołało pewnie przynajmniej jedną łezkę u tych, którzy pamiętają tamte czasy 20 lat temu, kiedy zaczynał. 👌😢

Uwaga! dla DJ’ów dostępna jest wersja extended mix.

 

Dwadzieścia lat minęło… a On dalej w znakomitej formie, jak widać tu niżej  ciągle mieszka w pewnym miłym mieście na Śląsku.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez C-BooL (@c_bool)

Tak więc, Czy to na pewno C-BooL? 😔⚡😔 Tak, 20 lat wcześniej. Wtedy powstał m.in. “Would you feel”.