sexy back charming horses calmani grey justin timberlake

“Sexy back” to utwór taneczny z licznymi nagrodami, którego jeszcze nie przedstawialiśmy. Nie było bowiem takiego odświeżenia. Dlatego ucieszyła nas informacja, że oto mamy je. Sprawcami tego jest są Charming Horses i Calmani & Grey. Poznajcie także krótką historię tego dynamicznego hitu słynnego Justina Timberlaka.

 

Trochę już zapomnieliśmy o “Sexy back” – obsypanym nagrodami przeboju sprzed 16 lat. Tymczasem wraca on w dynamicznym odświeżeniu niemieckich producentów, których powinniście znać.

 

 

Sami znani producenci, bo to Michael Muller aka Bodybangers, który jako Charming Horses oferuje nam pewne charakterystyczne brzmienie. Znamy je z ACRAZE. Robi to oczywiście po swojemu. “Sexy Back” [Nitron/Sony Music] podoba nam się

I dodatkowo Calmani & Grey. To producenci Antonio Calmani i Douglas D. Gray. U nas najlepiej przyjął się ich kawałek “With Every Heartbeat”. Było to w 2019 roku.

Trzeba przyznać, że odświeżając przebój słynnego aktora i wokalisty zrobili to z tzw., pazurem i bardzo dynamicznie.

 

O oryginale

? SexyBack ? to piosenka nagrana przez amerykańskiego piosenkarza i autora tekstów Justina Timberlake’a. Promowała jego album “FutureSex/LoveSounds”. Utwór pojawił się dokładnie 18 lipca 2006 roku jako główny singiel z albumu.

“Sexy back”  zdobyło nagrodę Grammy za najlepsze nagranie taneczne podczas ceremonii w 2007 roku . Ponadto nagrodę “Męski Artysta Roku” na MTV Video Music Awards w 2007 roku.

Justin Timberlake ujawnił, że poszedł ?na skróty?, bo zaśpiewał piosenkę w stylu rocka , a nie w R&B. Takie były bowiem trendy w tamtej chwili.

?SexyBack? stał się pierwszym singlem Timberlake’a numer jeden na liście Billboard Hot 100 , pozostając siedem tygodni na pierwszym miejscu. Na arenie międzynarodowej stał się pierwszym singlem tego artysty, który osiągnął numer jeden w Wielkiej Brytanii.

?SexyBack? otrzymał trzykrotną platynę przyznaną przez Amerykańskie Stowarzyszenie Przemysłu Nagraniowego (RIAA) i trzykrotną platynę przyznaną przez Amerykańskie Stowarzyszenie Przemysłu Nagraniowego (RIAA). Kanadyjskie Stowarzyszenie Przemysłu Nagraniowego (CRIA).

Przypomnijmy, że Timberlake zaczynał karierę w boys bandzie N’Sync, jeszcze w dekadzie 90.