Sometimes it HURTS VOOST

Żywiołowe disco w oryginalnym samplem – tak, w skrócie, można opisać utwór Sometimes it hurts. Ten producent już wcześniej pokazał swój kunszt i kreatywność w naszym plebiscycie na remiks.

 

 

Ten utwór miał pojawić się w naszym cotygodniowym cyklu “House Promo”, ale po przesłuchaniu Sometimes it hurts VOOST a krzyknęliśmy “wow”…

Nowy singiel ze Spinnin Records – Sometimes It Hurts VOOST – oprócz tanecznego klimatu disco zwraca uwagę charakterystycznym samplem wokalnym i filtrującymi brzmieniami, które pamiętamy z lat 90-tych. To wtedy Francuzi, głównie Cassius, stworzyli “filtered french house”. A więc inspiracja? Jesteśmy na TAK.

Znany ze swojego singla ?Off My Mind?, ale i kilku innych (zobacz na dole) producent dopracował do perfekcji swoje unikalne brzmienie UK House, ale jest ono jednak nieco inne od tewgo cdo robi na przykład Joel Corry czy Navos.

Utalentowany DJ otrzymał również rekomendacje od topowych DJ-ów z tzw. A-Listy, takich jak Lucas & Steve czy Tiesto.

Voost to Brian Provoost – producent z Holandii, którego znamy od dwóch lat, ale naszą uwagę zwrócił dzięki remiksowi utworu “Somebody To Love” dla Basstrologe.

Oto lista najpopularniejszych jego produkcji wśród polskich DJ’ów.

Top

  1. Basstrologe Somebody To Love – Voost remix
  2. Bolier & Joe Stone Keep This Fire Burning – Voost remix
  3. Voost feat. KOOLKID – Taste Of Your Love
  4. Voost & Robin Tayger & Santeli – Blame
  5. Redondo & Voost feat. SHELLS – Love Like You
  6. Voost & ManyFew – Trust
  7. Voost feat. JEX – Circles
  8. Voost feat. KOOLKID – Taste Of Your Love