timothy allen, tiesto baila conmingo

Środek lata i wydawało by się, że będziemy wam polecać lajtowe, letnie premiery muzyki house. Tymczasem jest inaczej, bo muzyka jest bardzo dobra. Oto znani i ci, których dopiero odkrywamy:  Timothy Allen, Tiesto, Scity & Mastered, Virtual disco i Emdey & Alessia Labate.

 

 

Dziś oferujemy wam mieszankę ciekawych ⭐⭐⭐⭐⭐ brzmień house, chwilami nawet bardzo ostrych, jak ten pierwszy utwór Timothy Allen. Jest dawka disco i coś na lato czyli „Baila conmingo”.

 

Znakomity kawałek mający za inspirację legendarny Black Box. W „Lift me up” [Smash the House] dzieje się bardzo dużo. Tego po prostu trzeba posłuchać. Znakomity wokal jest nieznanego pochodzenia , a do tego fajne mówione wstawki czyli tzw. melodeklamacje. I jeszcze ta acidowa linia melodyczna. Rewelacja !

Holenderski producent Timothy Allen dostarcza nam muzykę już od 2020 roku, ale niczym nas nie zaskoczył. Najlepiej był przyjęty kawałek „Like This” (2020). Jednak tym razem nas naprawdę zaskoczył.

 

„Kind Of Love” [Universal Music] to utwór zrobiony wg powszechnie znanego schematu z dodatkiem piano, ale wszystko zrobione z jakością. Emdey  to producent i DJ z Niemiec Marvin Dorsam. Nie jest nowicjuszem, bo wcześniej działał pod szyldem MD Electro.

Bardziej nam jest znana Alessia Labate. To wokalistka z Włoch , która znamy z kilku udanych produkcji house. Na przykład z Dave Crusher czy DJ Sammy. U nas podobał się także utwór „Nicotine„.

 

Na lato i do klubów, trochę jak „Samba de janeiro”, ale dużo ostrzej. „Baila conmingo”  [Musical Freedom / Spinnin] ma prosty schemat. Hiszpański sampel wokalny, trąbka opakowane w bass house’owy riff. Taki potrafi być Tiesto latem… 🌞🙂

 

Bardzo fajny żywiołowo brzmiący kawałek „Wicked thoughts” [Soave] zupełnie nam nieznanej formacji Scity & Mastered. Za produkcją stoi kilka osób. Polecamy!

 

Świetny kawałek mało znanej formacji z USA Virtual Disco ! I rzeczywiście „DIGITAL DISCO” [Sirup] jest to fajny disco house. Sprawdźcie koniecznie !