Not Gonna Get It viki gabor twocolors remix

Mieliśmy już ciekawy eksperyment w postaci remiksu zagranicznego producenta  do polskiego utworu, a nawet do piosenki Viki Gabor.

 

To nie pierwszy taki zabieg remiksowania utworu Viki Gabor, bo być może pamiętacie utwór “Time”. Remiksowali go wówczas Shanguy, Skytech i Melokids. Tym razem mamy do czynienia jeszcze z bardziej gorącą produkcją, bo utwór naszej młodej – już gwiazdy – zremiksowali topowi obecnie producenci twocolors. Pisaliśmy o nich wielokrotnie, nie tylko z powodu ich sukcesów na listach bestsellerów, ale i z powodu naszego plebiscytu na Remix Tygodnia.

 

 

twocolors udowodniają kolejny raz , że świetnie potrafią łączyć deep house z melodyjnym popem. Wiemy to za sprawą nowej wersji ?Lovefool?, która jest jednym z najpopularniejszych utworów granych w polskich rozgłośniach radiowych w ostatnim czasie.

W remiksie “Not Gonna Get It” można powiedzieć odeszli nieco od swojego bardzo charakterystycznego brzmienia opartego na basie.

To mamy raczej ukłon w kierunku klasycznego House Music, bo słyszymy kilka typowych schematów, ale  Emil Reinke i Pierre-Angelo Papaccio wstawili także swoją “wizytówkę” brzmieniową, która odkryjecie w dalszej części tego remiksu.

Viki Gabor po zwycięstwie w prestiżowym konkursie Eurowizji Junior udowodniła, że nie lubi spoczywać na laurach. W ciągu ostatniego roku wydała 6 singli, a 4 września odbyła się premiera jej debiutanckiej płyty ? Getaway (Into My Imagination)?.

Młoda wokalistka może się pochwalić kilkoma wyróżnieniami, w tym dwoma podwójnie platynowymi za single ?Ramię w ramię? i ?Superhero?, złotym wyróżnieniem za singiel ?Getaway? oraz aż trzema nominacjami do Fryderyków.

?Not Gonna Get It?, który swoją premierę miał w sierpniu tego roku, to niezwykle energetyczny utwór nawiązujący swoją stylistyką do lat 80., napisany i skomponowany m.in. przez uznany duet producencki Hotel Torino (Patryk Kumór i Dominik Buczkowski), autorów hitów takich jak ?Superhero?, ?Anyone I Want To Be? czy najnowszej płyty Michele Morrone. Teraz, dzięki twocolors, singiel zyskał nowej jakości i zapewne na długo pozostanie na playlistach użytkowników na całym świecie.

Przypomnijmy, twocolors remiksowali ostatnio dla Lucas & Steve.