bittersweet Adriano Pepe Bingo players Promo House Luigii Nieto Wankelmut

Oto pięć naszych rekomendacji House nie tylko na ten weekend. Muza bardzo różna, chwilami mieszająca zwykły dance po klasykę House. Niektóre nazwy wykonawców mówią same za siebie, choć nie należą do tzw. pierwszej ligii: VINAI ft. Vamero, Paul Jockey & Lissat, Yvvan Back, Julian Calor i Croatia Squad

 

 

Na początek utwór, który nie jest rasowym kawałkiem House. VINAI to włoski duet DJ’sko-producencki z siedzibą w Brescii, utworzony przez braci Alessandro i Andrea Vinai. Znamy ich z kilkunastu utworów. Tym najlepiej u nas przyjętym jest „Bounce Generation” (TJR & VINAI).

Do tej pory robi dość ciężką muzę w porównaniu do nowego utworu „Rise up”, który nawiązuje do tego co serwuje nam ostatnio np. Marnik, ale VINAI starają się trzymać bliżej House. Zaletą tego utworu jest prosty lajtmotyw wokalny, choć chwilami taka maniera wokalna (przetworzony wokal) wydaje się irytująca, bo słyszymy ją już kolejny raz. To taki obecny, acz zapewne nie długi trend. I tu ciekawostka w kooperacji mamy polski akcent czyli duet VAMERO

 


Jeśli lubicie takie klimaty jakie serwował nam duet Ofenbach, ten kawałek Lissat & Paul Jockey powinien się Wam spodobać. Pod niewiele mówiącym tytułem „Song 2” ukrywa się solidna dawka muzy house z pomysłem.

 


Yvvan Back, który spodobał się nam dzięki choćby kawałkowi „Fireball”,  tym razem serwuje nam coś innego. W roli głównej świetny soulfulowy wokal, a dość konserwatywna warstwa muzyczna House przypomina nam w swoim pomyśle słynny „In the music” Deep Swing.

 


 

Ten coraz bardziej znany producent – Julian Calor – zyskał już poparcie takich osób jak Martin Garrix, Tiesto, Ookay, Dyro i Afrojack. Jego kawałek (2017 Trap Reboot) jest używana jako motyw przewodni na żywo w Ultra Miami i był słyszany przez miliony online. W nowy utworze „Silence” producent bawi się dźwiękiem  w dość ciekawy sposób.

 


To chyba pierwszy taki utwór w bogatej karierze Croatia Squad. Pod tą nazwa ukrywa się producent działający obecnie w  Szwajcarii Alejandro Torres. „Dope sounds” to dawka niespodziewanie połączony dźwięków, co zapowiada już sam tytuł „narkotyczne dźwięki”. Do tego dochodzi jeszcze rap.

 

 

Zobacz inne HOUSE PROMO TYPY