Maksymowicz, Andrzejewicz, Stanisławczyk👍polskie ciągle ciekawe

ada maksymowicz rejs

W ostatnim czasie można zauważyć zwiększoną aktywność Artystów. Tym razem chcemy Wam pokazać kilka polskich wokalistek. Wśród nich sporą część stanowią debiuty, tak jak Ada Maksymowicz.

 

Do tego grona bez wątpienia można zaliczyć Adę Maksymowicz. Wokalistkę, którą niektórzy mogą kojarzyć z jej występów w programie “The Voice of Poland”, opublikowała przed weekendem bardzo przyjemną nowość.

“Rejs” [ID Records] to bardzo melodyjna propozycja z gatunku pop, wzbogacona o brzemienia gitary akustycznej. Całość sprawia, że utwór może się podobać, a płynąca z niego energia powoduje, że chętnie się do niego powraca.

Ciekawie prezentuje się także najnowsza propozycja od Karoliny Stanisławczyk.

Artystka, której popularność przyniosły utwory w klimacie synth pop, tym singlem zachęca do posłuchania jej najnowszego albumu. “Sorry (tak wyszło)” [Hypsteria Records] to jeden z utworów, które znalazły się na płycie “Bilans”, a za jego produkcję odpowiedzialni są m.in. Patryk Kumór oraz Dominik Buczkowski.

Latino ciągle trendy

Po sukcesie przeboju “Wyglądasz idealnie”, stworzonego przez Skolima, a który uważany jest za hit tegorocznego lata, produkcji w stylu latino stale przybywało.
Z czasem po te bardzo wakacyjne brzmienia zaczęli także sięgać artyści, nie związania z nurtem muzyki tanecznej.

Jedną z nich jest doskonale znana i lubiana Gosia Andrzejewicz.

Z jej najnowszego utwór, zatytułowanego “Tylko mój” [MUGO], aż emanuje pozytywna energia, jaką niesie za sobą muzyka latino.

 

Ekstra – nowy projekt znanych muzyków

Na polskim rynku muzycznym pojawił się całkiem ciekawy projekt. Zespół NeXt, bo to o nim mowa, został stworzony dzięki współpracy Adama Konkola – autora, kompozytora i założyciela zespołu Łzy oraz wokalisty i muzyka Michała Gabora.

I chociaż “Neony miłości” [Konkol/Warner Music] to być może typowa produkcja w stylu pop/rock, którą mogliśmy wcześniej usłyszeć w wykonaniu obu panów, to jednak ma w sobie coś wyjątkowego, przez co chętnie się do niej wraca.