janji, heartstrings ella hendertson m-22, Ferias no brasil master m

Jak zwykle mamy dla was pięć ciekawych premier house music. Posłuchaliśmy dokładnie wielu utworów właśnie wydanych i polecamy te:  MasterM & Solarys, Belters Only, DAN:ROS, Jo Paciello feat Suki Soul, Marco Nobel ft. Cally Rhodes i Aurelios.

 

Trudno powiedzieć, który najciekawszy, bo każdy ciekawy na swój sposób. Czy lekki brazylijski ” Ferias no Brazil “, czy stylizowany na lata 90-te utwór “Wrong places”. A może producenckie odkrycie ostatnich miesięcy – Aurelios ?

Co więc wybrać? Pomożemy 🙂

 

Jeśli potrzebujecie czegoś wesołego i “ciepłego” na obecnie zimne jesienne dni i noce, to polecany ” Ferias no Brazil ” [Ego Music]. Jak sugeruje tytuł to latynoski klimat, ale bardzo lekki i pogodny.

Utwór oparty jest na samplu nagrania z 1999 roku duetu producentów Brazillian Love Affair. MasterM współpracował już  Seanem Kingstonem, Fatmanem Scoopem i Alexandrą Stan.

Trio Solarys odświeżyło słynny ?Let The Sunshine In?, remiksowało utwór Mark Knight i Martijn ten Velden  oraz Mauro Picotto. Po czasie wznowił działalność jako duet, a  ?Ferias No Brasil? to hołd dla przedwcześnie zmarłego założyciela Solarys, Umberto Ferraro.

 

Z “You Got Me Lifted” label [HouseU Records] potwierdza, że trzyma wysoki poziom produkcji house. Oprócz wzorowego aranżu piano house, mamy znów znakomite wokale, tym razem o nieco soulowym zabarwieniu. Stworzyła to nieznana nam ekipa w składzie: DAN:ROS, Jo Paciello i prawdopodobnie wokalistka Suki Soul.

 

“Wrong Places” [Soave] stylizowany jest na lata 90-te, ale ma podrasowane na obecne czasy brzmienie. Marco Nobel to producent z Amsterdamu, który wydał już kilak produkcji, m.in. w labelu Heartfeldt. Tym razem towarzyszy mu wokalistka Cally Rhodes.

 

“Heaven” [Spinnin] aż “iskrzy” energią, a wszystko przez świetnie idący beat, ale też znakomicie wygenerowany lead. Posłuchajcie tego koniecznie 👍👍👍👍/

Kim jest tajemniczy Aurelios ? To Aurelio Blandino – włoski producent muzyczny i dj. Zaczął uczyć się więcej o produkcji muzycznej w wieku 14 lat, po pewnym czasie związał się z EDM. Zawsze starając się być wyjątkowy i innowacyjny w swojej muzyce, nie pozostał niezauważony przez niektóre duże wytwórnie, takie jak Spinnin Records, Musical Freedom, Revealed Recordings i Mixmash Records.

Jego poprzedni singiel ?I’ve Had Enough? wybrano spośród ponad 1900 zgłoszeń do The World’s Biggest Demo Drop, wspieranego przez Tiesto konkursu. Kolejny sukes przyszedł w “Spinnin talent pool” , a ten nowy utwór został właśnie tam uhonorowany.

 

Utwór “Call me” [Universal Music] oparty jest na surowym bicie, ale ciągle to jednak vocal house. Belters Only  to nieznany u nas duet producentów z Irlandii. Conor Bissett i Robert Griffiths. W utworze wokalnie wspomagają ich nie wymienieni oficjalnie Brendan Reilly i James Anderson.